Alchemia Kreacji i Manifestacji

Alchemia Kreacji i Manifestacji

Fundamenty spełnionego życia..
Termin: 13-14 maj 2023, Kraków

 

“Sztuka manifestacji to sztuka samomistrzostwa. Sercem tej podróży jest odkrycie swego autentycznego ja” M. Morris

Swoje życie kreujemy cały czas. O tym czy coś manifestuje się w naszym życiu decyduje odpowiedź na to czy  siła naszych pragnień jest większa od przekonań które sabotują nasze działania.. Nasze pragnienia są potężną mocą gdy są zsynchronizowane z naszymi najgłębszymi tęsknotami serca i duszy.

Odpowiedzenie sobie na pytanie za czym tęskni moja dusza i ja sam na najgłębszym poziomie jest kluczowe w uruchomieniu potężnej energii manifestacji.  Tak samo jak transformacja wydarzeń z przeszłości które stworzyły fałszywe przekonania na temat samego siebie jest kluczowa w odblokowaniu potężnej energii manifestacji. Na tym warsztacie będziemy robić jedno i drugie. Będziemy wydobywać swoje najgłębsze pragnienia i zamieniać je w potężne wehikuły prowadzące do upragnionego życia.

O warsztacie

Warsztat będzie podzielony na dwie części. Pierwszego dnia będziemy dotykać doświadczalnie  swoich najgłębszych pragnień  serca i duszy. Spotkamy się z energią swojej najwyższej wibracji i potencjału. Poszukamy lekkości w ciele, zaprosimy życiodajną energię do kreacji i dokonamy aktywacji energetycznej, która będzie wyznaczała dla Ciebie kierunek działania. Kierunek w zgodzie z Twoim powołaniem i najwyższym przewodnictwem. To będzie głębokie spotkanie ze sobą, swoim wewnętrznym przewodnikiem, self. Być może że przyglądniemy się również podświadomym przekonaniom które do tej pory blokowały Ciebie w sięganiu po to czego naprawdę pragniesz..

Wszystko po to aby otworzyć dla Ciebie, dla siebie, przed sobą kanał obfitości, obfitości na jaką każdy z nas zasługuje jeżeli tylko odważy się po nią sięgnąć. W tej części będą prowadzić nas m.in.: aktywacje energetyczne, twórcze wizualizacje, kontakt z ciałem, połączenie z energią seksualną w procesie kreacji, praca z archetypami oraz  narzędzia wykorzystywane m.in.: przez Mandy Morris i Colin C. Tippinga.

To będzie bardzo ważny etap do poczucia swojego wewnętrznego planu duszy, zobaczenia swojego najwyższego potencjału jaki każdy z nas przyszedł tutaj zrealizować. Drugiego dnia będziemy swoje odkrycia, energię zakorzeniać i kotwiczyć w rzeczywistości. W tym wesprą nas takie narzędzia m.in. jak Vision Board (mapa marzeń), ruch intuicyjny, Podróż Bohatera.

Kilka słów o mnie.

Idąc za marzeniami i swoimi pragnieniami serca założyłem markę wypraw rozwojowych a później również warsztatów rozwojowych. Autentyczny, głęboki kontakt z drugim człowiekiem jest tym co mnie ogromnie przyciąga i inspiruje. Tak samo jako wspólne doświadczanie piękna w najbardziej dzikich miejscach na Ziemi.

Wszystko zaczęło się około 10 lat temu  kiedy wiedziony tęsknotą serca wyjechałem pierwszy raz do Ameryki Południowej na kilka miesięcy. Później zacząłem pilotować wyjazdy grupowe w miejsca gdzie mnie ciągnęło najbardziej czyli gdzie albo króluje język hiszpański albo gdzie natura pozwala na doświadczenie prawdziwej przygody. W międzyczasie brałem udział w ogromnej ilości warsztatów, sesji terapeutycznych i healingowych aby uzdrowić swoje wewnętrzne części i rodzinne historie. Teraz jestem tu także aby wspierać Ciebie w Twojej drodze do radości życia i poczucia przepływu i lekkości jakiego pragniesz.

Mam poczucie że sztuka manifestacji jest jedną z najważniejszych umiejętności i niezwykle drogocenną  mocą ludzkiego ducha, której nikt nie uczy w żadnej szkole. A przecież to czy kreujemy życie jakiego pragniemy czy odtwarzamy pragnienia innych decyduje o naszym poczuciu szczęścia i satysfakcji. To czy umiemy sięgać po swoje marzenia i wprowadzać je w życie tworzy nasze zasoby wiary, energii i siły każdego dnia i na całe lata. Wiara w możliwość zmiany jest w centrum każdego wysiłku manifestacji.

Zapraszam serdecznie <3

Korzyści:

 • Poznasz 5 kroków manifestacji
 • Stworzysz deklarację upragnionego życia i odkryjesz kamienie milowe do niego prowadzące
 • Zaktualizujesz swoje fundamentalne przekonania na takie które są budujące i zasilające
 • Poznasz wizualizacje dzięki którym skontaktujesz się z energią Twojego najwyższego potencjału i przyszłego „ja”
 • Poznasz narzędzia do pracy z zablokowaną energia i hamującymi przekonaniami.
 • Stworzysz swój nowy vision board – zwaną tablicą marzeń kotwiczącą Twoje nowe odkrycia
 • Poznasz narzędzia do pracy z archetypami i podświadomością
 • Poznasz narzędzia uczące słuchać swojego ciała i intuicji w drodze odkrywania swojego pełnego potencjału.
 • Doświadczysz aktywacji energetycznych podnoszących Twoją energię
 • Stworzysz swój nowy plan manifestacji ukierunkowujący Twoje działania

 

Narzędzia:

 • aktywacje energetyczne
 • twórcze wizualizacje
 • praca z podświadomością i archetypami
 • etapy podróży bohatera
 • 5 kroków manifestacji wg. Mandy Morris
 • uwalnianie zablokowanej energii wg. Colin C. Tippinga (autor Radykalna Manifestacja Marzeń)
 • vision Board (mapa marzeń)
 • ruch intuicyjny
 • integracja w kreacji upragnionego życia  żywotnej energii ciała

 

Dla kogo:

 • Dla każdego kto jest w procesie zmiany
 • Dla każdego kto tęskni za doświadczeniem lekkości i przepływu w swoim życiu
 • Dla każdego gotowego uruchomić kanał obfitości w swoim życiu
 • Dla wszystkich pragnących aby ich życie zawodowe było spójne z ich najgłębszymi talentami i pasjami
 • Dla wszystkich którzy pragną zamanifestować w życiu to co rodzi się w ich sercach.
 • Dla każdego kto pragnie aby energia pieniądza swobodnie płynęła w jego życiu.

 

Prowadzący – Krzysztof Ruba 

Trener (po Holistycznej Szkole Trenerów), coach (po Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego), instruktor jogi (rys 200 yoga alliance), sternik morski, założyciel marki – Wyprawy-Rozwojowe.pl . Twórca i współtwórca autorskich warsztatów na takie tematy jak ‘Głębokie Poczucie Własnej Wartości’, ‘Być w Połączeniu’, ‘Wewnętrzna Siła’ i in. Od 7 lat prowadzi wyprawy rozwojowe i przyrodnicze do rdzennych kultur Ameryki Łacińskiej, Afryki i Europy. Przejechał już prawie wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej, która jest bardzo bliska jego sercu. Prowadzi autorskie rejsy żeglarskie z warsztatami oraz współprowadzi warsztaty rozwojowe z końmi. Do życia podchodzi z autentycznością, odwagą i kreatywnością. Uwielbia spełniać swoje marzenia. https://wyprawy-rozwojowe.pl/

 

Inwestycja: Cena 800zł (w promocji 600zł)

Miejsce: Miejsce: Warsztaty odbędą się w pięknej przestrzeni rozwojowej znajdującej się na poddaszu, w centrum starego miasta Krakowa, ośrodek: PRo – Przestrzeń Rozwoju – Ul. Sławkowska 12/1 Kraków.

Termin: 13-14 maj 2023

Zapisy: email: [email protected], tel. 694 363 668

 

Opinie z warsztatów prowadzącego

„Krzysztof potrafi prowadzić z szacunkiem, nie wprowadza poczucia, że jest guru ponad wszystkim. Ma w sobie bardzo dużo spokoju, pokory i balansu. Umie pokierować. Warsztaty przez niego prowadzone to cenne doświadczenie.”

„Bardzo dobre na odkrycie siebie, pozytywne zamieszanie energii, poruszenie duszy i ciała. Naprawdę dobry prowadzący!”

„Profesjonalizm przy jednoczesnym maksymalnym wyczuciu, delikatności, uważności. Możliwość poczucia, przeżycia i dogłębnego doświadczenia omawianych aspektów”.

“Mogłam przyjrzeć się zatrzymanym emocjom z różnych perspektyw, co pozwoliło poszerzyć swoją świadomość i odpuścić, poczuć się lżej i w większej harmonii ze sobą. Ponadto poznałam kilka technik do pracy własnej z trudnymi relacjami. Dziękuje Ci za uwagę i niezwykłą umiejętność stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której można poczuć się ważnym i bliżej ludzi”

„Jeżeli chcesz poznać prawdziwego siebie, dotrzeć do ukrytych w Tobie przekonań na różne tematy to właśnie te warsztaty są dla Ciebie. Polecam również je na poznanie się i otworzenie dla innych, którzy z pewnością też mają swoje problemy i pracują nad tym. Pamiętaj nie jesteś sam!”

„Z całą mą otwartością serca polecam warsztaty. Mnóstwo wzruszeń, radości, pięknych ludzi, nauki o sobie. Zabieram ze sobą siebie – wróciłam do siebie! Warto się zatrzymać i poczuć sercem! Kocham Was!”

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,