Od Lęku do Marzeń – Moc Kreacji

Od Lęku do Marzeń
Moc Kreacji.

27 – 28 stycznia 2024r., Kraków

 

Jeżeli pragniesz
 •  wyjść z zastoju i uruchomić energię do działania
 •  określić do czego woła Cię twoja dusza i czego pragnie twoje serce
 •  doświadczyć czym jest Twoja ekspansja i Twój pełen potencjał
 •  dowiedzieć się jak spowodować aby plany, myśli i marzenia manifestowały się w Twoim życiu
 •  przetransformować nadrzeczne przekonania, które hamują Cię w urzeczywistnieniu Twojego prawdziwego potencjału
 •  zacząć żyć w harmonii ze sobą i Wszechświatem
 •  poczuć gdzie w ciele mieszka twoja energia kreatora/ki i sprawcza energia
 •  poczuć wizję Twojej ekspansji i i upragnionego życia.
 •  poznać narzędzia pozwalające korzystać z Twojego twórczego potencjału
 •  poznać 5 Kroków Manifestacji  w praktyce
 •  poznać narzędzia do transformacji blokujących przekonań

 

 

Swoje życie kreujemy cały czas. O tym czy coś manifestuje się w naszym życiu decyduje odpowiedź na to czy  siła naszych pragnień jest większa od przekonań które sabotują nasze działania.. Nasze pragnienia są potężną mocą gdy są zsynchronizowane z naszymi najgłębszymi tęsknotami serca i duszy.

Odpowiedzenie sobie na pytanie za czym tęskni moja dusza i ja sam na najgłębszym poziomie jest kluczowe w uruchomieniu potężnej energii manifestacji.  Tak samo jak transformacja wydarzeń z przeszłości które stworzyły fałszywe przekonania na temat samego siebie jest kluczowa w odblokowaniu potężnej energii manifestacji. Na tym warsztacie będziemy robić jedno i drugie. Będziemy wydobywać swoje najgłębsze pragnienia i zamieniać je w potężne wehikuły prowadzące do upragnionego życia.

O warsztacie

Warsztat będzie podzielony na dwie części. Pierwszego dnia będziemy wydobywać swoje najgłębsze pragnień  serca i duszy. Spotkamy się z energią swojej najwyższego  potencjału. Zaprosimy życiodajną energię kreacji i dokonamy aktywacji energetycznej w ciele. Kierunek w zgodzie z Twoim powołaniem i najwyższym przewodnictwem. To będzie głębokie spotkanie ze sobą, swoim wewnętrznym przewodnikiem, self. Przyglądniemy się również podświadomym przekonaniom które do tej pory blokowały Ciebie w sięganiu po to czego naprawdę pragniesz..

Wszystko po to aby otworzyć dla Ciebie,  przed sobą kanał obfitości, obfitości na jaką każdy z nas zasługuje jeżeli tylko odważy się po nią sięgnąć. W tej części będą prowadzić nas m.in.: aktywacje energetyczne, twórcze wizualizacje, kontakt z ciałem, połączenie z żywotną, stwórczą energią ciała, praca z archetypami oraz  narzędzia wykorzystywane m.in.: przez Mandy Morris i Colin C. Tippinga.

To będzie bardzo ważny etap do poczucia swojego wewnętrznego planu, zobaczenia swojego najwyższego potencjału jaki każdy z nas przyszedł tutaj zrealizować. Drugiego dnia będziemy swoje odkrycia, energię zakorzeniać i kotwiczyć w ciele i rzeczywistości oraz usuwać bądź transformować przekonania które nas jeszcze zatrzymują w naszej ekspansji. W tym wesprą nas takie narzędzia m.in. jak vision board (mapa marzeń), ruch intuicyjny, Podróż Bohatera i praca z przekonaniami.

 

 

Narzędzia:

 • aktywacje energetyczne
 • twórcze wizualizacje
 • praca z podświadomością i archetypami
 • etapy podróży bohatera
 • 5 kroków manifestacji wg. Mandy Morris
 • uwalnianie zablokowanej energii wg. Colin C. Tippinga (autor Radykalna Manifestacja Marzeń)
 • vision Board (mapa marzeń)
 • ruch intuicyjny
 • praca z metaforą,
 • praca z ciałem

 

Dla kogo:

 • Dla każdego kto tęskni za doświadczeniem lekkości i przepływu w swoim życiu
 • Dla każdego gotowego na obfitość w swoim życiu
 • Dla wszystkich pragnących aby ich życie zawodowe było spójne z ich najgłębszymi talentami i pasjami i darami
 • Dla wszystkich którzy pragną zamanifestować w życiu to co rodzi się w ich sercach.
 • Dla każdego kto pragnie aby energia pieniądza swobodnie płynęła w jego życiu.

 

Kilka słów o mnie.

Autentyczny, głęboki kontakt z drugim człowiekiem jest tym co mnie ogromnie przyciąga i inspiruje. Tak samo jako wspólne doświadczanie piękna w najbardziej dzikich miejscach na Ziemi. Idąc za marzeniami i swoimi pragnieniami serca założyłem markę wypraw rozwojowych a później również warsztatów rozwojowych.

Wszystko zaczęło się około 10 lat temu  kiedy wiedziony tęsknotą serca wyjechałem pierwszy raz do Ameryki Południowej na kilka miesięcy. Później zacząłem pilotować wyjazdy grupowe w miejsca gdzie mnie ciągnęło najbardziej czyli gdzie albo króluje język hiszpański albo gdzie natura pozwala na doświadczenie prawdziwej przygody. W międzyczasie brałem udział w ogromnej ilości warsztatów, sesji terapeutycznych i healingowych aby uzdrowić swoje wewnętrzne części i rodzinne historie. Teraz jestem tu także aby wspierać Ciebie w Twojej drodze do radości życia i poczucia przepływu i lekkości jakiego pragniesz.

Mam poczucie że sztuka manifestacji jest jedną z najważniejszych umiejętności i niezwykle drogocenną  mocą ludzkiego ducha, której nikt nie uczy w żadnej szkole. A przecież to czy kreujemy życie jakiego pragniemy czy odtwarzamy pragnienia innych decyduje o naszym poczuciu szczęścia i satysfakcji. To czy umiemy sięgać po swoje marzenia i wprowadzać je w życie tworzy nasze zasoby wiary, energii i siły każdego dnia i na całe lata. Wiara w możliwość zmiany jest w centrum każdego wysiłku manifestacji.

Zapraszam serdecznie <3

 

“Sztuka manifestacji to sztuka samomistrzostwa. Sercem tej podróży jest odkrycie swego autentycznego ja” M. Morris

 

Prowadzący – Krzysztof Ruba 

Trener (po Holistycznej Szkole Trenerów), coach (po Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego), instruktor jogi (rys 200 yoga alliance), sternik morski, założyciel marki – Wyprawy-Rozwojowe.pl . Twórca i współtwórca autorskich warsztatów na takie tematy jak ‘Głębokie Poczucie Własnej Wartości’, ‘Być w Połączeniu’, ‘Wewnętrzna Siła’ i in. Od 7 lat prowadzi wyprawy rozwojowe i przyrodnicze do rdzennych kultur Ameryki Łacińskiej, Afryki i Europy. Przejechał już prawie wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej, która jest bardzo bliska jego sercu. Prowadzi autorskie rejsy żeglarskie z warsztatami oraz współprowadzi warsztaty rozwojowe z końmi. Do życia podchodzi z autentycznością, odwagą i kreatywnością. Uwielbia spełniać swoje marzenia. https://wyprawy-rozwojowe.pl/

 

Termin: 27 – 28 stycznia 2024r.,  Kraków
Inwestycja: 
Cena 700zł

Jeżeli finanse są dla Ciebie przeszkodą a zawołał Cię temat i warsztat  to napisz do mnie, znajdziemy rozwiązanie.

Miejsce: szczegóły wkrótce!

Zapisy otwarte!

(godz. sobota – 10.00-17.00/18, niedziela 09.00-15.00)

Zapisy: email: [email protected], tel. 694 363 668

 

Opinie z warsztatów prowadzącego

“Krzysztof swoją łagodną obecnością, tworzy piękną i wspierającą przestrzeń do podróży: od lęków do marzeń, od pomysłów do działania. Mając ogromne doświadczenie miesza ze sobą różne metody: wizualizacje, medytacje, ćwiczenia oddechowe i ruch. Warsztat był spójną całością i napełnił mnie poczuciem spokoju i dobrostanu.”

“Jeżeli chcesz w spokoju i zaopiekowaniu zaglądnąć w siebie, poznać swoje cele i stworzyć tu i teraz najwspanialszą przyszłość, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie :)”

“Krzysztof tworzy piękną przestrzeń, w której przeprowadza nas przez proces, w którym łączymy się z naszą mocą, pięknem, darami, marzeniami. Wprowadza narzędzia i ćwiczenia, które umożliwiają skontaktowanie się z oporem i tym co blokuje nas przed podjęciem działania. Z warsztatu wynoszę wiele narzędzi, dzięki którym przybliżam się do moich pragnień i marzeń oraz poczucie mocy, radości, sprawczości i chęci do doświadczania.”

“Podobał mi się sposób zorganizowania. Elementy i ćwiczenia, które następowały po sobie w moim odczuciu stworzyły bardzo piękny, naturalny proces, w którym wydarzyło się i zadziało wiele odkryć, uwolnień emocji, zmian energii. Zabieram ze sobą poczucie radości, chęci działania, lekkości i rozluźnienia oraz techniki i ćwiczenia, które chcę wdrożyć do swojego życia.”

„Bardzo dobre na odkrycie siebie, pozytywne zamieszanie energii, poruszenie duszy i ciała. Naprawdę dobry prowadzący!”

„Profesjonalizm przy jednoczesnym maksymalnym wyczuciu, delikatności, uważności. Możliwość poczucia, przeżycia i dogłębnego doświadczenia omawianych aspektów”.

“Mogłam przyjrzeć się zatrzymanym emocjom z różnych perspektyw, co pozwoliło poszerzyć swoją świadomość i odpuścić, poczuć się lżej i w większej harmonii ze sobą. Ponadto poznałam kilka technik do pracy własnej z trudnymi relacjami. Dziękuje Ci za uwagę i niezwykłą umiejętność stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której można poczuć się ważnym i bliżej ludzi”

„Jeżeli chcesz poznać prawdziwego siebie, dotrzeć do ukrytych w Tobie przekonań na różne tematy to właśnie te warsztaty są dla Ciebie. Polecam również je na poznanie się i otworzenie dla innych, którzy z pewnością też mają swoje problemy i pracują nad tym. Pamiętaj nie jesteś sam!”

„Z całą mą otwartością serca polecam warsztaty. Mnóstwo wzruszeń, radości, pięknych ludzi, nauki o sobie. Zabieram ze sobą siebie – wróciłam do siebie! Warto się zatrzymać i poczuć sercem! Kocham Was!”

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,