Od Lęku do Marzeń – Moc Kreacji

Od Lęku do Marzeń
Moc Kreacji.

11-12 styczeń 2025r., Kraków

 

Warsztaty  Moc Kreacji – od lęku do marzeń są kuźnią wewnętrznej kreacji, życia jakiego pragniesz.

Poznasz różnorodne narzędzia, które pomogą Ci rozpalić  swoją energię, nauczą Cię wzmacniać Twoją odwagę i wiarę w siebie oraz nauczą Cię jak przemienić nieśmiały pomysł w najśmielszą wizję..

Sięganie po swoją moc potrzebuje holistycznego podejścia. Moc kreacji wymaga umiejętności podnoszenia własnej wibracji, roztapiania hamujących przekonań, pokłonienia się temu co rodowe..

To jest warsztat dla tych którzy gotowi są sięgnąć po rozpalony w swym sercu pomysł na siebie i mają odwagę następnie wcielić go w życie -> moc manifestacji.

 

Jeżeli pragniesz
 •  wyjść z zastoju i uruchomić energię do działania
 •  określić do czego woła Cię twoja dusza i czego pragnie twoje serce
 •  doświadczyć czym jest Twoja ekspansja i Twój pełen potencjał
 •  dowiedzieć się jak spowodować aby plany, myśli i marzenia manifestowały się w Twoim życiu
 •  przetransformować nadrzędne przekonania, które hamują Cię w urzeczywistnieniu Twojego prawdziwego potencjału
 •  zacząć żyć w harmonii ze sobą i Wszechświatem
 •  poczuć gdzie w ciele mieszka twoja sprawcza energia kreatora/ki
 •  poczuć wizję Twojej ekspansji i i upragnionego życia.
 •  poznać narzędzia pozwalające korzystać z Twojego twórczego potencjału
 •  poznać 5 Kroków Manifestacji  w praktyce
 •  nauczyć jak skutecznie podnosić swoją wibrację, dzięki której będziesz przyciągać to czego pragniesz

 

 

Swoje życie kreujemy cały czas. O tym czy coś manifestuje się w naszym życiu decyduje odpowiedź na to czy  siła naszych pragnień jest większa od przekonań które sabotują nasze działania.. Nasze pragnienia są potężną mocą gdy są zsynchronizowane z naszymi najgłębszymi tęsknotami serca i duszy.

Odpowiedzenie sobie na pytanie za czym tęskni moja dusza i ja sam na najgłębszym poziomie jest kluczowe w uruchomieniu potężnej energii manifestacji.  Tak samo jak transformacja wydarzeń z przeszłości które stworzyły fałszywe przekonania na temat samego siebie jest kluczowa w odblokowaniu potężnej energii manifestacji. Na tym warsztacie będziemy robić jedno i drugie. Będziemy wydobywać swoje najgłębsze pragnienia i zamieniać je w potężne wehikuły prowadzące do upragnionego życia.

O warsztacie

Warsztat będzie podzielony na dwie części. Pierwszego dnia będziemy wydobywać swoje najgłębsze pragnień  serca i duszy. Spotkamy się z energią swojej najwyższego  potencjału. Zaprosimy życiodajną energię kreacji i dokonamy aktywacji energetycznej w ciele. Kierunek w zgodzie z Twoim powołaniem i najwyższym przewodnictwem. To będzie głębokie spotkanie ze sobą, swoim wewnętrznym przewodnikiem, self. Przyglądniemy się również podświadomym przekonaniom które do tej pory blokowały Ciebie w sięganiu po to czego naprawdę pragniesz..

Wszystko po to aby otworzyć dla Ciebie,  przed sobą kanał obfitości, obfitości na jaką każdy z nas zasługuje jeżeli tylko odważy się po nią sięgnąć. W tej części będą prowadzić nas m.in.: aktywacje energetyczne, twórcze wizualizacje, kontakt z ciałem, połączenie z żywotną, stwórczą energią ciała, praca z archetypami oraz  narzędzia wykorzystywane m.in.: przez Mandy Morris i Colin C. Tippinga.

To będzie bardzo ważny etap do poczucia swojego wewnętrznego planu, zobaczenia swojego najwyższego potencjału jaki każdy z nas przyszedł tutaj zrealizować. Drugiego dnia będziemy swoje odkrycia, energię zakorzeniać i kotwiczyć w ciele i rzeczywistości oraz usuwać bądź transformować przekonania które nas jeszcze zatrzymują w naszej ekspansji. W tym wesprą nas takie narzędzia m.in. jak vision board (mapa marzeń), ruch intuicyjny, Podróż Bohatera i praca z przekonaniami.

 

 

Narzędzia:

 • aktywacje energetyczne
 • twórcze wizualizacje
 • praca z podświadomością i archetypami
 • etapy podróży bohatera
 • 5 kroków manifestacji wg. Mandy Morris
 • uwalnianie zablokowanej energii wg. Colin C. Tippinga (autor Radykalna Manifestacja Marzeń)
 • vision Board (mapa marzeń)
 • ruch intuicyjny
 • praca z metaforą,
 • praca z ciałem

 

Dla kogo:

 • Dla każdego kto tęskni za doświadczeniem lekkości i przepływu w swoim życiu
 • Dla każdego gotowego na obfitość w swoim życiu
 • Dla wszystkich pragnących aby ich życie zawodowe było spójne z ich najgłębszymi talentami i pasjami i darami
 • Dla wszystkich którzy pragną zamanifestować w życiu to co rodzi się w ich sercach.
 • Dla każdego kto pragnie aby energia pieniądza swobodnie płynęła w jego życiu.

 

Kilka słów o mnie.

Autentyczny, głęboki kontakt z drugim człowiekiem jest tym co mnie ogromnie przyciąga i inspiruje. Tak samo jako wspólne doświadczanie piękna w najbardziej dzikich miejscach na Ziemi. Idąc za marzeniami i swoimi pragnieniami serca założyłem markę wypraw rozwojowych a później również warsztatów rozwojowych.

Wszystko zaczęło się około 10 lat temu  kiedy wiedziony tęsknotą serca wyjechałem pierwszy raz do Ameryki Południowej na kilka miesięcy. Później zacząłem pilotować wyjazdy grupowe w miejsca gdzie mnie ciągnęło najbardziej czyli gdzie albo króluje język hiszpański albo gdzie natura pozwala na doświadczenie prawdziwej przygody. W międzyczasie brałem udział w ogromnej ilości warsztatów, sesji terapeutycznych i healingowych aby uzdrowić swoje wewnętrzne części i rodzinne historie. Teraz jestem tu także aby wspierać Ciebie w Twojej drodze do radości życia i poczucia przepływu i lekkości jakiego pragniesz.

Mam poczucie że sztuka manifestacji jest jedną z najważniejszych umiejętności i niezwykle drogocenną  mocą ludzkiego ducha, której nikt nie uczy w żadnej szkole. A przecież to czy kreujemy życie jakiego pragniemy czy odtwarzamy pragnienia innych decyduje o naszym poczuciu szczęścia i satysfakcji. To czy umiemy sięgać po swoje marzenia i wprowadzać je w życie tworzy nasze zasoby wiary, energii i siły każdego dnia i na całe lata. Wiara w możliwość zmiany jest w centrum każdego wysiłku manifestacji.

Zapraszam serdecznie <3

 

“Sztuka manifestacji to sztuka samomistrzostwa. Sercem tej podróży jest odkrycie swego autentycznego ja” M. Morris

 

Prowadzący – Krzysztof Ruba 

Trener (po Holistycznej Szkole Trenerów), coach (po Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego), instruktor jogi (rys 200 yoga alliance), sternik morski, założyciel marki – Wyprawy-Rozwojowe.pl . Twórca i współtwórca autorskich warsztatów na takie tematy jak ‘Głębokie Poczucie Własnej Wartości’, ‘Być w Połączeniu’, ‘Wewnętrzna Siła’ i in. Od 7 lat prowadzi wyprawy rozwojowe i przyrodnicze do rdzennych kultur Ameryki Łacińskiej, Afryki i Europy. Przejechał już prawie wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej, która jest bardzo bliska jego sercu. Prowadzi autorskie rejsy żeglarskie z warsztatami oraz współprowadzi warsztaty rozwojowe z końmi. Do życia podchodzi z autentycznością, odwagą i kreatywnością. Uwielbia spełniać swoje marzenia. https://wyprawy-rozwojowe.pl/

Wybrane artykuły prowadzącego:
Odwaga by marzyć,
Wewnętrzny bohater,
Intuicja
Synchroniczność

 

Termin: 11-12 styczeń 2025r.,  Kraków
Inwestycja: 
Cena 700zł

Jeżeli finanse są dla Ciebie przeszkodą, a zawołał Cię temat i warsztat  to napisz do mnie, znajdziemy rozwiązanie.

Miejsce: Studio Kolory, Kraków

Zapisy otwarte!

(godz. sobota – 10.00-17.00/18, niedziela 09.00-15.00)

Zapisy: email: [email protected], tel. 694 363 668

 

Opinie z warsztatów prowadzącego

‘Zanurzenie się w wizualizacje i ćwiczenia w parach poruszyło najgłębsze części mojego ja i pozwoliło się spotkać z nadświadomością, która wie. Polecam z całego serca.’

‘Polecam ten warsztat wszystkim niezdecydowanym. To prawdziwa bomba! To warsztat, który otwiera serce i jestem pewna, że odmieni moje życie. Jestem już drugi raz u Krzyśka i na pewno nie ostatni J’

‘Otwartość i prawdziwość Krzyśka to prawdziwy dar. Obcowanie z nim daje dużo energii prawdy. Ma w sobie ogromne pokłady doświadczenia i wiedzy, którymi chętni się podzieli. Warto go poznać!’

‘Polecam warsztat wszystkim tym, którzy czują niemoc i brak sprawczości, ale też tym, którzy po prostu chcą podtrzymać swoją motywację do działania.’

‘Warsztaty “Od lęku do marzeń – moc kreacji” pomogły mi zrozumieć jakie przekonania faktycznie mnie blokują w odnalezieniu własnej drogi życia, która jest w zgodzie ze mną, z moją duszą. Niespodziewanie wyszły ze mnie różne lęki, które miałam nieuświadomione. Dalsza praca nad nimi (ćwiczenia w podgrupach) pomogła mi je osłabić i pokazała, że pozbycie się ich jest możliwe. Po warsztatach, jak zniknęło zmęczenie poczułam się bardziej otwarta na świat, pełna pozytywnej energii i chęci do zmian w swoim życiu. Wartością dodaną jest spotkanie innych uczestników warsztatów – wspaniałych ludzi.’

 

WIĘCEJ

 

“Krzysztof swoją łagodną obecnością, tworzy piękną i wspierającą przestrzeń do podróży: od lęków do marzeń, od pomysłów do działania. Mając ogromne doświadczenie miesza ze sobą różne metody: wizualizacje, medytacje, ćwiczenia oddechowe i ruch. Warsztat był spójną całością i napełnił mnie poczuciem spokoju i dobrostanu.”

“Jeżeli chcesz w spokoju i zaopiekowaniu zaglądnąć w siebie, poznać swoje cele i stworzyć tu i teraz najwspanialszą przyszłość, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie :)”

“Krzysztof tworzy piękną przestrzeń, w której przeprowadza nas przez proces, w którym łączymy się z naszą mocą, pięknem, darami, marzeniami. Wprowadza narzędzia i ćwiczenia, które umożliwiają skontaktowanie się z oporem i tym co blokuje nas przed podjęciem działania. Z warsztatu wynoszę wiele narzędzi, dzięki którym przybliżam się do moich pragnień i marzeń oraz poczucie mocy, radości, sprawczości i chęci do doświadczania.”

“Podobał mi się sposób zorganizowania. Elementy i ćwiczenia, które następowały po sobie w moim odczuciu stworzyły bardzo piękny, naturalny proces, w którym wydarzyło się i zadziało wiele odkryć, uwolnień emocji, zmian energii. Zabieram ze sobą poczucie radości, chęci działania, lekkości i rozluźnienia oraz techniki i ćwiczenia, które chcę wdrożyć do swojego życia.”

„Bardzo dobre na odkrycie siebie, pozytywne zamieszanie energii, poruszenie duszy i ciała. Naprawdę dobry prowadzący!”

„Profesjonalizm przy jednoczesnym maksymalnym wyczuciu, delikatności, uważności. Możliwość poczucia, przeżycia i dogłębnego doświadczenia omawianych aspektów”.

“Mogłam przyjrzeć się zatrzymanym emocjom z różnych perspektyw, co pozwoliło poszerzyć swoją świadomość i odpuścić, poczuć się lżej i w większej harmonii ze sobą. Ponadto poznałam kilka technik do pracy własnej z trudnymi relacjami. Dziękuje Ci za uwagę i niezwykłą umiejętność stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której można poczuć się ważnym i bliżej ludzi”

„Jeżeli chcesz poznać prawdziwego siebie, dotrzeć do ukrytych w Tobie przekonań na różne tematy to właśnie te warsztaty są dla Ciebie. Polecam również je na poznanie się i otworzenie dla innych, którzy z pewnością też mają swoje problemy i pracują nad tym. Pamiętaj nie jesteś sam!”

„Z całą mą otwartością serca polecam warsztaty. Mnóstwo wzruszeń, radości, pięknych ludzi, nauki o sobie. Zabieram ze sobą siebie – wróciłam do siebie! Warto się zatrzymać i poczuć sercem! Kocham Was!”

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,