Wewnętrzna Wolność i Lekkość przez Radykalne Wybaczanie

Wewnętrzna Wolność i Lekkość
przez Radykalne Wybaczanie z grą satori.

Termin: 27-28 listopad, Kraków

 

Metoda ta pomaga zobaczyć wydarzenia swojego życia w nowym, szerszym kontekście. Zwiększa naszą świadomość i umożliwia większy wybór w jaki sposób interpretujemy własną historię. W rezultacie zauważamy, że energia i jakość naszego życia  wzrasta zarówno na poziomie osobistym jak i naszych relacji. Narzędzie to pomaga pozbyć się nieświadomie zablokowanej energii, która powoduje że czujemy się jakbyśmy utknęli w trudnej pracy, związkach czy innych życiowych dramatach.

Celem procesu radykalnego wybaczania jest pomoc w zrozumieniu natury umysłu i naszych relacji z różnorodnymi aspektami psychiki, które składają się na to kim jesteśmy.

Każde wybaczenie to samo wybaczenie. Jeżeli żywisz jakieś przekonanie, które nie pozwala ci zyskać pełni lub osiągnąć celu twoje wyższe ja zawsze znajdzie sposób by ci je wskazać tak byś mógł się od niego uwolnić. Na przykład przez przyciągnięcie do Twojego życia kogoś kto będzie w Tobie utwierdzał to błędne przekonanie aż dostrzeżesz, że je w sobie nosisz i zrozumiesz czym ono jest i że możesz pozbyć się go.

Proces uzdrowienia w dużej mierze zaczyna się od myśli, że to moja kochająca dusza stworzyła daną sytuację specjalnie dla mnie abym się mógł rozwijać. Taka perspektywa pomaga pozbyć się świadomości ofiary.

Jest to proces  dzięki któremu kierujemy się ku chwili obecnej gdzie odzyskujemy energię z przeszłości i zabieramy ją z przyszłości.

Radykalne Wybaczanie pomaga osiągnąć wewnętrzny spokój przez uwolnienie się od archetypu ofiary i autodestrukcyjnych wzorców, które odbierają radość, blokują energię i obfitość. Proces jest łatwy i bezpieczny, przebiega całkiem szybko i nieinwazyjnie.

 

Metoda

Poprzez pracę w parach, z emocjami, z ciałem i przekonaniami doświadczysz pięć etapów metody radykalnego wybaczania Colin Tippinga i będziesz mieć okazję przetransformować to co Ciebie jeszcze hamuje w Twojej historii i zatrzymuje.  Różnorodność narzędzi – praca z linią czasu, gra satori, oddech satori, ruch intuicyjny i głos pozwolą Ci na intensywne,  głębokie i energetyzujące doświadczenie.

W czasie tej pracy będziesz mieć okazję aby rozpoznać i przyjrzeć się zranionym kawałkom psychiki, zaopiekować  się nimi i pozbyć się urazów. Całe doświadczenie pozwoli Ci dostrzec nowy być może głębszy sens w Twojej historii, pomoże odkryć kim jesteś i kim naprawdę chcesz się stać.

Finalnie dzięki warsztatowi będziesz mieć możliwość wpuścić do siebie i swojego wnętrza więcej poczucia wolności, lekkości i miłości.

Gra Satori (Uwolnienie / przebudzenie). Jest częścią całodniowego warsztatu. Choć nazywa się ona grą nie jest to zwykła gra w potocznym tego słowa znaczeniu. Przechodząc przez nią doświadczymy pewnego rodzaju transformacji i zmiany sposobu postrzegania określonych wydarzeń życiowych na bardziej wolne i lekkie podejście w którym nie tracimy połączenia z naszą prawdziwą naturą i energią. Symbolicznie doświadczymy w niej przejścia z krainy ofiary do wewnętrznego Uwolnienia i wolności (Satori).

 

„Kiedy czujemy urazę do kogoś, wiążemy się z tą osobą i tworzymy emocjonalny związek silniejszy od stali. Jedynym sposobem na uwolnienie się od takiego ciężaru jest odpuszczenie i wybaczenie”. Catherine Ponder

 

Dla kogo

 • Dla każdego kto pragnie uwolnić się od poczucia winy i archetypu ofiary
 • Jeżeli pragniesz bardziej uwierzyć w siebie oraz swoją misję
 • Jeżeli pragniesz doświadczyć pojednania (wewnętrznego i w relacji)
 • Jeżeli pragniesz uwolnić od wewnętrznego bólu i zranienia
 • Jeżeli pragniesz odzyskać poczucie sprawczości w swoim życiu
 • Jeżeli pragniesz uwolnić się od wewnętrznego krytyka i ciągłego osadzania
 • Dla każdego kto pragnie zaprosić więcej wolności, witalności i pokoju do swojego serca
 • Jeżeli pragniesz przetransformować blokujące Cię przekonania i myśli w akceptację i spokój
 • Jeżeli chcesz poczuć się lżejszy i żyć z bardziej otwartym sercem oraz radością
 • Jeżeli pragniesz odkryć i nadać sens swojej historii
 • Jeżeli chcesz lepiej zrozumieć mechanizm projekcji i zjawisko cienia
 • Dla każdego kto poszukuje więcej wewnętrznej wolności i dystansu
 • Jeżeli pragniesz uwolnić zablokowaną energię (w pracy, relacji, życiu osobistym)

 

Narzędzia:

 • Praca w parach, kręgu i podgrupach
 • Metoda pracy z przekonaniami – „Linia czasu”
 • Praca z metaforą (karty terapeutyczne)
 • Elementy pracy z ciałem i oddechem
 • 5 etapów wybaczania wg. Colina Tippinga
 • Gra Satori
 • Medytacja prowadzona
 • Praca z głosem i dźwiękiem (Pieśń serca)
 • Elementy ruchu intuicyjnego

 

Inwestycja: 600zł, przy zapisach do 30.08.21 w promocji 500zł (zaliczka 200zł)

Czas i miejsce:  27-28 listopad (start w sobotę o 10.00, zakończenie w niedzielę ok 16/17.00)
Twórcze Miejsce – ul. Szwedzka, Kraków
Zapisy: email: [email protected], tel. 694 363 668

 

Prowadzący – Krzysztof Ruba 

Trener (po Holistycznej Szkole Trenerów), instruktor jogi (rys 200 yoga alliance), sternik morski, założyciel marki – Wyprawy-Rozwojowe.pl . Twórca i współtwórca autorskich warsztatów na takie tematy jak ‘Głębokie Poczucie Własnej Wartości’, ‘Być w Połączeniu’, ‘Wewnętrzna Siła’ i in. Od 7 lat prowadzi wyprawy rozwojowe i przyrodnicze do rdzennych kultur Ameryki Łacińskiej, Afryki i Europy. Przejechał już prawie wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej, która jest bardzo bliska jego sercu. Prowadzi autorskie rejsy żeglarskie z warsztatami oraz współprowadzi warsztaty rozwojowe z końmi. Do życia podchodzi z autentycznością, odwagą i kreatywnością. Uwielbia spełniać swoje marzenia. https://wyprawy-rozwojowe.pl/

 

„Uczę się wędrując tam dokąd mam powędrować” Theodore Roetke

 

Opinie

 

“Warsztaty z Krzysztofem są wspaniałym, bardzo wartościowym doświadczeniem. Podczas warsztatu „wewnętrzna lekkość i wolność przez wybaczanie” mogłam przyjrzeć się zatrzymanym emocjom z różnych perspektyw, co pozwoliło poszerzyć swoją świadomość i odpuścić, poczuć się lżej i w większej harmonii ze sobą. Ponadto poznałam kilka technik do pracy własnej z trudnymi relacjami. Dziękuje Ci za uwagę i niezwykłą umiejętność stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której można poczuć się ważnym i bliżej ludzi” Ada

 

„Polecam warsztaty Radykalne wybaczanie każdemu. Jeżeli chcesz poznać prawdziwego siebie, dotrzeć do ukrytych w Tobie przekonań na różne tematy to właśnie te warsztaty są dla Ciebie. Polecam również je na poznanie się i otworzenie dla innych, którzy z pewnością też mają swoje problemy i pracują nad tym. Pamiętaj nie jesteś sam!”

 

„Zabieram ze sobą swoją lekkość, której doznałem podczas rozmów i ćwiczeń. Zabieram również doświadczenia oraz sposoby ćwiczeń, które pomagają w bezpieczny sposób upuścić złość i gniew.”

 

„Krzysztof potrafi prowadzić z szacunkiem, nie wprowadza poczucia, że jest guru ponad wszystkim. Ma w sobie bardzo dużo spokoju, pokory i balansu. Umie pokierować. Warsztaty przez niego prowadzone to cenne doświadczenie.”

„Bardzo dobre na odkrycie siebie, pozytywne zamieszanie energii, poruszenie duszy i ciała. Naprawdę dobry prowadzący!”

„Profesjonalizm przy jednoczesnym maksymalnym wyczuciu, delikatności, uważności. Możliwość poczucia, przeżycia i dogłębnego doświadczenia omawianych aspektów”.

„Jak najbardziej polecam warsztaty. Warto spojrzeć na siebie od strony serca i poznać swoje granice, ale również poczuć swoje emocje i okazać je innym takimi jakimi są”

 „Polecam każdemu kto chce mieć lepszy kontakt ze sobą i się rozwijać”.

„Z całą mą otwartością serca polecam warsztaty. Mnóstwo wzruszeń, radości, pięknych ludzi, nauki o sobie. Zabieram ze sobą siebie – wróciłam do siebie! Warto się zatrzymać i poczuć sercem! Kocham Was!” 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,