Sesje indywidualne

Sesje indywidualne

 

 

Sesje coachingowe

 

Sesje, które proponuje to forma pogłębionej obecności, w której masz możliwość odkrywać co jest dla Ciebie naprawdę ważne i czego potrzebujesz na ten moment. Jest to przestrzeń, która dzięki swojej formule i narzędziom daje Ci okazję wyłonić nowe wglądy i rozwiązania.  Jest to forma wsparcia,  która dzięki dostrzeganiu nowego spojrzenia i podejmowanym przez Ciebie nowym decyzjom długookresowo podnosi  Twoją energię i pozwala żyć  tak  jak tego pragniesz.

 

Obszary pracy / zmiany nad którą możesz chcieć pracować:

– wsparcie w zmianie, (do nowego, do pełni, do twojej ekspansji)
zamanifestowanie w rzeczywistości wizji swojego upragnionego życia
– znalezienie odwagi potrzebnej do zmiany
– transformacja wewnętrznego krytyka w wspierający głos
– zbudowanie biznesu opartego o Twoje pasje i talenty
– poszerzenie perspektywy i pogłębienie świadomości dotyczącej jakiejś relacji
– transformacja przekonań, które już nie działają i blokują
– wyłonienie swoich mocnych stron i darów
– poczucie braku kontroli i spokoju w określonych sytuacjach
– zmiana sposobu reagowania w określonych sytuacjach na bardziej satysfakcjonujący
– zdefiniowanie poszczególnych etapów i drogi do celu
– uruchomienie wspierających kreatywnych sił w Tobie
– praca z oporem i siłą twórczą
 integracja skonfliktowanych części siebie
– wzmacnianie pewności siebie

 

Czym jest coaching?

Sesje coachingowe pomagają uświadomić sobie czego tak naprawdę pragnę a następnie wspierają w  zamanifestowaniu tego w życiu codziennym. Są bezcenne  w uwierzeniu, że mogę iść własną drogą. Pomagają zbudować w sobie zasoby odwagi i siły do wprowadzenia zmian. Wspierają w kreacji, zbudowaniu swojego biznesu, są okazją do wykorzystania swoich talentów i darów do swojej ekspansji i pełnego życia. Jest to przestrzeń i żywa pracownia, w której  Ty świadomie stawisz kroki do upragnionego życia.

My ludzie potrzebujemy siebie nawzajem. Wzrastamy w relacjach, uczymy się i inspirujemy nawzajem. W pewnych sferach możemy być samowystarczalni a w innych obecność drugiej osoby, trenera pomaga nam wyrazić swoje emocje, potrzeby i doświadczyć siebie prawdziwego. Takie sesje stają  się dźwignią,  zastrzykiem energii i okazją do wglądu aby finalnie móc pewniej iść do miejsca w życiu po które się tu narodziłeś/łaś.

Dla mnie jest to świetne narzędzie do pracy własnej. Do wydobywania swoich zasobów, marzeń, wzmacniania swoich postanowień i wiary w dążeniu do celu. Osobiście zrobiłem ogromną ilość sesji terapeutycznych, warsztatowych, szkoleniowych i coachingowych dla siebie. Wszystkie były bezcenne i pomogły mi lepiej określić to kim jestem i gdzie jestem.

Dla mnie to zaszczyt towarzyszyć innym w wykluwaniu się pragnień i tęsknot serca. A wierzę że właśnie po to się tu znaleźliśmy. Aby zrealizować swoje najskrytsze marzenia, tęsknoty i dary  Zapraszam.

 

 

Praca z ciałem

 

Praca z granicami i dostępem do gniewu

Zapraszam Cię do mojej przestrzeni na wyjątkowy cykl  spotkań – pracy nad tematami: wyrażania granic, dostępu do gniewu (zarządzania gniewem), skontaktowania z swoim ciałem i potrzebami, wykorzystanie energii gniewu w sięganiu po to czego pragniesz, bycie asertywnym (czyli mówienie z łatwością i stanowczością NIE, TAK oraz życie w zgodzie z własnymi potrzebami). Sesje te mają formułę pracy z ciałem oraz pracy z blokadami na poziomie przekonań i emocji.

Ten proces rozpala wewnętrzny ogień, siłę i moc sprawczą. Pozwala skontaktować się i uwolnić nagromadzone pokłady zdrowego gniewu oraz uczy jak zarządzać tą emocją dla tych którzy jej nie potrafią kontrolować.

 

Dla kogo są te zajęcia?

  • Dla każdego kto pragnie mieć dostęp do większej mocy sprawczej w swoim życiu
  • Dla tych którzy mają trudność w stawianiu granic i byciu asertywnym
  • Jeżeli masz poczucie zablokowania w odczuwaniu swojego gniewu lub pragniesz nauczyć się lepiej go kontrolować
  • Jeżeli doświadczasz silnego stresu bądź lęku w relacjach lub stojących przed Tobą wyzwaniach.

 

 

Uwalnianie napięć z ciała 

Zapraszam Cię na wyjątkowe, autorskie sesje rozluźniania i puszczania napięć zarówno na poziomie ciała jak i umysłu. Metoda ta powstała z połączenia różnorodnych narzędzi i tradycji. Jest ona wynikiem wieloletniego szukania technik pracy z własnymi napięciami w ciele.

Mierząc się z doświadczeniem długookresowego stresu w ciele będącego wynikiem różnych trudnych doświadczeń sprawdziłem na sobie ogromną ilość narzędzi, dzięki którym moje ciało odzyskuje swoją żywotność, przepływ i rozluźnienie.

 

Dla kogo jest ta sesja?

Jeżeli czujesz, że przyciąga Cię któryś z tym tematów, chciałbyś/łabyś pomoc sobie w którymś z tych obszarów, chcesz poznać narzędzia pracy z ciałem dla własnego komfortu:

  • głębokie puszczanie napięć i stresu w ciele
  • uwalnianie zablokowanych emocji w ciele
  • rozpuszczenie bólów somatycznych
  • nawiązanie kontaktu z własnym ciałem i emocjami
  • dla każdego kto chce zaprosić więcej przyjemności, lekkości i miękkości w odczuwaniu swojego ciała

 

Inwestycja

Spotkania odbywają się zazwyczaj w cyklu około 6-8 sesji.
Koszt pojedynczej sesji indywidualnej – 150zł. Czas trwania sesji 60 min.

 

Miejsce

Na sesje można umawiać od poniedziałku do piątku stacjonarnie w Krakowie lub online.

Gabinet 1 – IPRI, ul. Powroźnicza 6/2
Gabinet 2 – Activ Women, ul. Józefińska 11

 

Kontakt z prowadzącym:

tel. 694 363 668 – Krzysztof Ruba

email: [email protected]

 

Prowadzący

Krzysztof Ruba – Trener (po Holistycznej Szkole Trenerów), coach (po Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego), instruktor jogi (rys 200 yoga alliance), sternik morski,  założyciel marki – Wyprawy-Rozwojowe.pl. Twórca i współtwórca autorskich warsztatów na takie tematy jak ‘Głębokie Poczucie Własnej Wartości’, ‘Być w Połączeniu’, ‘Wewnętrzna Siła’ i In. Od 7 lat prowadzi wyprawy rozwojowe i przyrodnicze do rdzennych kultur Ameryki Łacińskiej, Afryki i Europy. Przejechał już prawie wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej, która jest bardzo bliska jego sercu.  Prowadzi autorskie wyprawy, rejsy żeglarskie z warsztatami oraz współprowadzi warsztaty rozwojowe z końmi.  Do życia podchodzi z autentycznością, odwagą i kreatywnością. Uwielbia spełniać swoje marzenia..

 

 

 

Opinie

“Miałam przyjemność zrobić z Krzyśkiem cykl sesji coachingowych. Efekty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Od dłuższego czasu jestem w terapii, brałam udział już w wielu warsztatach i sesjach rozwojowych. Coaching w ogóle mnie nie wołał a okazał się być strzałem w dziesiątkę. Dlatego szczególnie polecam tę metodę tym, którzy już pracują nad sobą, czują że dużo już przerobili, a mimo to ciągle jeszcze coś gdzieś utyka i brakuje ruchu do przodu, do góry. Przekonałam się, że przychodzi taki moment, kiedy niekoniecznie trzeba jeszcze grzebać i szukać “co jeszcze jest nie przerobione”, a można zacząć sprawdzać “gdzie jest potencjał, marzenia, którędy do góry”.

Na temat przewodni naszych spotkań wybrałam odkrywanie potencjału, sięganie po wymarzoną wizję życia, odkrywanie talentów. Ważnym aspektem było dla mnie skupienie energii i uwagi na tym co jest dostępne tu i teraz, jakie zasoby i możliwości mam dzisiaj i jakie przekonania się za tym kryją. Udało mi się nazywać też to, dokąd zmierzam, gdzie celuje w życiu zawodowym, co dało mi super motywacje do działania i ramę, dzięki której łatwiej mi teraz podejmować decyzje. Otrzymałam cenne narzędzia i wskazówki, jak wspierać i budować ten proces z miejsca tu – do wymarzonego miejsca tam.

WIĘCEJ

Wygenerowana na spotkaniach motywacja i wewnętrzne poczucie mocy, “rykoszetem” pozytywnie wpłynęły na inne aspekty mojego życia. Super satysfakcje daje też to, że taka forma współpracy popycha do brania odpowiedzialności za siebie, własne oczekiwania i potrzeby – a co za tym idzie również za postępy i sukcesy 😊.

Jestem mega wdzięczna za tę współprace i za możliwości które się dla mnie w tym czasie otworzyły. Zauważam realną zmianę, która zaszła we mnie i moim postrzeganiu. Świadomie już chce wspierać to co jest wspierające!

Polecam z serca wsparcie i prowadzenie Krzyśka, jego obecność, czucie i wyczucie <3″
Jagna Anna

“Rozmowa z Krzyśkiem to tak naprawdę prowadzona rozmowa szczerości z samym sobą! Pytanie na ile szczerości jest się gotowym? Trzeba spojrzeć samemu sobie w oczy i przestać uciekać, ja uwielbiam takie rozmowy. Prawda nie zawsze jest komfortowa ale bez niej da się iść dalej 😍” Bogusia

“Prowadzenie Krzysztofa jest pełne uważności, empatii i szacunku. Odkrywanie swojej autentyczności, wrażliwości, demaskowanie Wewnętrznego krytyka oraz przytulanie i zachwycanie się swoim wewnętrznym dzieckiem przynosi radość i poczucie pełni życia. Przekłada się na zmiany w realnym życiu. Gorąco polecam!” Jolanta Walczewska

„Możesz na chwilę się zatrzymać, zaglądnąć w siebie, pobyć ze sobą w bezpiecznej przestrzeni, wydobyć coś co dawno temu zakryłaś, a to tam wciąż jest… Chwila pełna troski i mocy. Czas wyzwolenia własnej mocy. Pozdrawiam”

„Zrobiłem pięć sesji z Krzysztofem w ramach cyklu  i miałem bardzo pozytywne doświadczenie. Holistyczne podejście Krzysztofa obejmowało różne ćwiczenia i medytacje, aby pobudzić zarówno umysł, jak i ciało. Krzysztofa polecam osobom zainteresowanym w posuwaniu się naprzód w swojej duchowej podróży, jednocześnie zwiększając siłę bicia swojego serca! Paul

“Byłam na 2 warsztatach rozwojowych organizowanych przez Krzysztofa w Polsce: “Poczucie własnej wartości” i “Wewnętrzna siła”. Obydwa z całego serca polecam. Profesjonalnie przygotowany program uwzględniający potrzeby przygody, ruchu i rozwoju psychologicznego”. Berenika Kalisz

Było to moje pierwsze spotkanie z coachem i miałem początkowo obawy czy to jest dla mnie, jak mi to pójdzie, nad czym pracować. Jednak już od pierwszego spotkania poczułem się komfortowo. Krzysztofa umiejętność prowadzenia rozmowy sprawiła, że moje potrzeby i cele zaczęły wyłaniać się samoistnie. Krzysztof jest nie tylko uważnym słuchaczem, ale także potrafi wyczuć i wyłapać kluczowe elementy oraz zrozumieć, co jest naprawdę ważne. Podczas naszych spotkań pracowaliśmy nad zwiększeniem mojej pewności siebie, nad obdarzeniem siebie uznaniem oraz nad obfitością i marzeniami. Krzysztof przeprowadzał ze mną szereg świetnie dobranych ćwiczeń idealnie dopasowanych do tematów, nad którymi pracowaliśmy. Po zakończeniu sesji moje poczucie własnej wartości wyraźnie wzrosło, wierzę w siebie bardziej. Dodatkowo do codziennych nawyków wprowadziłem jedno z ćwiczeń, dzięki któremu czuję się wzmocniony każdego dnia. Bardzo polecam sesje z Krzyśkiem. Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,