Rezerwacja na : Powrót do dzikości – Wyprawa do Gwatemali


  Powrót do dzikości – Wyprawa do Gwatemali

  Ogólny zarys

  GWATEMALA – POWRÓT DO DZIKOŚCI

   

  Ruiny Majów i ich święte jaskinie, turkusowe jeziora i wodospady,  wschód słońca w tropikalnej dżungli i nad Oceanem,
  kolonialne skarby architektury, zabawa i przygoda poza typowym szlakiem turystycznym.
  W
  yprawa rozwojowa której celem jest powrót do korzeni.

   

   

  Powrót do dzikości to spotkanie z dziką przyrodą Gwatemali i Ameryki Środkowej. Będziemy spać na gwatemalskich górach, nad oceanem i w dżungli. Spotkamy się z pierwotną przyrodą, lasami tropikalnymi i rdzenną kulturą.

  Na naszej drodze doświadczymy serdeczności, ciepła i otwartego serca mieszkańców Gwatemali. Poznamy tradycje i wierzenia kraju. Powrót do dzikości to doświadczenie każdego z żywiołów: ognia wulkanu, wody Oceanu, ziemi dżungli i oddechu górskiego powietrza.

  Ta wyprawa to spotkania w kręgu przy ogniu, kontakt ze swoim głębszym „ja”, jego pragnieniami i tęsknotami. Zapraszamy Was w podróż i proces których celem jest wewnętrzna integracja, osadzenie i przemiana.

  W tej podróży chcemy wracać do siebie. Wierzymy że na łonie dzikiej przyrody łatwiej jest wsłuchać się w impulsy ciała, serca i emocji. Będzie w niej miejsce  na lekkość, przyjemność, dzikość, transformację oraz doświadczenie uwolnienia od napięć codzienności.

  Gwatemala to niespotykana przyroda, zachwycająca swą różnorodnością i fascynująca, żywa kultura. Jej kosmowizja wykształciła się już w czasach starożytnych. Dzięki duchowym tradycjom mieszkańców będziemy mogli spojrzeć na własne życie z zupełnie nowej perspektywy.

  Hasłem przewodnim jest DZIKOŚĆ SERCA. Do rozpalenia potrzebuje ona odwagi, eksploracji, wychodzenia z tego co stare.. Uwielbia zabawę, przygodę i wewnętrzną wolność. Na tej wyprawie zaprosimy te wszystkie jakości dzięki odpowiednio ułożonemu programowi.. To wyprawa to aktywne uczestniczenie w Życiu w Pełni po  zaangażowanie i uczucie połączenia..

  1-14 grudnia 2021 roku zapraszamy was na wyprawę do Gwatemali

  Program

  Dzień 1 Przylot i powitanie / Gwatemala City

  Przylot do Gwatemali ok. 20.30. Przejazd do hotelu. Nocleg

  Dzień  2 Przejazd do Semuc Champey / Zakorzenienie

  Śniadanie w hotelu. Wsiadamy do naszego busa i wyruszamy w samo serce Gwatemali porośnięte puszczą z pofałdowanym krajobrazem zielonych gór. Naszym celem jest na początek park narodowy Semuc Champey (ok 300km).

  Semuc Champey – to jedno z najpiękniejszych dzieł Matki Natury, schowane w głębinach dżungli północnej Gwatemali. To miejsce gdzie rzeka na odcinku kilkuset metrów chowa się pod ziemią wapiennego podłoża zostawiając na powierzchni naturalne baseny i kaskady wypełnione krystaliczną wodą z w kolorze turkusu.

  To wyjątkowe mało dostępne miejsce gdzie zanurzysz się w bujnej, tropikalnej roślinności z górskimi krajobrazami  a zasypiać będziesz przy dźwiękach kołyszącej rzeki. To co czyni to miejsce również niesamowitym są jaskinie wypełnione wodą z podziemnymi korytarzami i komnatami. Dla rdzennych Majów są to święte podziemne obszary łączące świat duchowy i ziemski.. my podziwiać będziemy je przy blasku świec spacerując i łącząc się z energią Ziemi. Przyjazd do Eco Lodgy. Kolacja w hotelu.

  Wieczorne spotkanie w kręgu. To czas zebrania myśli i spotkania się ze swoimi odczuciami, pragnieniami i przeżyciami minionego dnia

  Dzień  3 Turkusowe baseny rio Cahabon / Doświadczenie błogości

  Śniadanie z widokiem na rzekę i puszczę parku narodowego Semuc Champey. Następnie zabieramy stroje kąpielowe i udajemy się do naturalnych basenów wodnych utworzonych przez rzekę Cahabon.

  Znajdziemy się w iście rajskim krajobrazie pełnym piękna dżungli, gór, ptaków, wodnych kaskad i baseników wypełnionych turkusową wodą.. Spędzimy tu jakiś czas rokoszując się naturą, odpoczywając i bawiąc się.. To czas aby odpuścić i uwolnić swoją wewnętrzną dziecięcą energię. To czas na radość. Lunch w formie pikniku. Po pikniku udamy się na lekki trekking aby spojrzeć na cały teren z lotu ptaka.

  Trekking do El Mirador (2h)

  Semuc Champey to naprawdę jeden z cudów natury Gwatemali, a najlepszym sposobem, aby w pełni docenić jego piękno, jest nie tylko pływanie w basenach, ale także oglądanie go z góry. Wybierzemy  się na miłą 2 godzinną wędrówkę przez dżunglę do punktu widokowego „El Mirador”. Widok ze szczytu jest wspaniały, zarówno na park narodowy Semuc Champey, jak i na otaczające go soczyście zielone góry. Niewielki wysiłek będzie całkowicie tego warty.. Powrót do naszej Lodgy. Kolacja.

  Wieczorne spotkanie w kręgu. To czas zebrania myśli i spotkania się ze swoimi odczuciami, pragnieniami i przeżyciami minionego dnia

  Dzień 4 River tubing i święte Majańskie jaskinie

  Śniadanie z widokiem na rzekę i puszczę parku narodowego Semuc Champey. Kolejny dzień w tym cudownym miejscu i kolejny dzień eksplorowania swojej dzikości, ekspresji i pozwolenia sobie na całkowitą swobodę na łonie natury i w gronie pięknych dusz. Zaczynamy dzień od River Tubing.

  River tubing

  River tubing to niezwykła aktywność gdzie trochę jak przy raftingu dajemy się porwać rzecznemu nurtowi z tą różnicą, że tutaj cały czas mija w duchu lekkości i błogości. W trakcie tego naturalnego floatingu  będziemy podziwiać przepiękne i soczyste krajobrazy wąwozu rzeki Cahabon. Obiad w formie pikniku. Po południu eksplorujemy tajemnice majańskich podziemi.

  Majańskie jaskinie K’an Ba

  Jaskinia K’an Ba jest imponującym podziemnym systemem komnat i tuneli, którymi płynie rzeka  o szerokości od pięciu do dziesięciu metrów. Woda jest ciepła i wolno się porusza, więc spokojnie można eksplorować jej niesamowite podziemne rzeźby, stalaktyty i stalagmity. W kulturze Majów takie miejsca służyły do łączenia się z mocą przodków i duchami Ziemi. My będziemy spacerować po tych komnatach częściowo zanurzeni w wodzie trzymając świece w jednej ręce a drugą pomagając sobie przejść między podziemnymi komnatami.. Taka wędrówka jest cudowną okazją do łączenia się z energią Ziemi i ugruntowania się w niej.. Powrót do naszej Lodgy. Kolacja.

  Wieczorne spotkanie w kręgu..  To czas zebrania myśli i spotkania się ze swoimi odczuciami, pragnieniami i przeżyciami minionego dnia

  Dzień 5 Przejazd do Tikal

  Śniadanie z widokiem na rzekę i puszczę parku narodowego Semuc Champey. Dzisiaj czeka nas droga przez północną Gwatemalę w kierunku starożytnych majańskich ruin i do najsłynniejszego miasta Majów – Tikal (320km).

  Po podróży znajdziemy się w północnej, nizinnej części Gwatemali, gdzie panuje już typowy tropikalny klimat. Nasz hotel położony jest środku wilgotnego lasu deszczowego. Jest to komfortowa lodga, składających się z wygodnych domków i basenu otoczona bujną roślinnością tropikalną. Obiad na trasie. Kolacja i Nocleg w Tikal.

  Wieczorne spotkanie w kręgu.. To czas zebrania myśli i spotkania się ze swoimi odczuciami, pragnieniami i przeżyciami minionego dnia

  Dzień 6 W głąb dżungli – Yaxha 

  Po śniadaniu krótki przejazd w głąb dżungli Peten w kierunku granicy Belizyjsko-Gwatemalskiej do parku narodowego Yaxha-Nakum-Naranjo (70km) Obszar który będziemy eksplorować tego dnia należy do Rezerwatu Biosfery i uważany jest za jeden z sekretów starożytnego świata Majów. Rezerwat leży poza typowymi szlakami turystycznymi. Wybierzemy się do miejsc gdzie nie docierają masowe oferty biur podróży.. Lasy po których będziemy się poruszać są ogromnym bogactwem świata ptaków, ssaków, i roślin.

  Yaxha – należało do największych  miast regionu. Konkurowało i zawierało przymierza z sąsiadami takimi jak Tikal, Nakum i Naranjo. Zachowało się do dziś w tym miejscu ponad 500 starożytnych struktur miasta w tym piramidy bliźniacze, obserwatorium astronomiczne, kilka boisk Pelota i wiele ołtarzy. Miasto ma wspaniałe usytuowanie – na wzgórzu pomiędzy dwoma jeziorami. Ze szczytu najwyższej piramidy rozpościera się  widok na dżungle ciągnącą się aż po horyzont oraz jeziora otaczające miasto.

  Eksplorujemy dżunglę i starożytne miasto wraz z przewodnikiem. Obiad

  Rejs łodzią przez lagunę Yaxha. Inauguracją tego dnia będzie znane niewielu osobom Majańskie miasto położone na wyspie Topoxté. Żeby się tam dostać przepłyniemy jezioro łodziami motorowymi. W obrębie tych ruin spotkamy się z majańskim przewodnikiem duchowym z którym Powrót do naszej Lodgy w Tikal. W tym jakże energetycznym, nie odwiedzanym przez turystów miejscu, zasiądziemy w kręgu, by wraz z zachodzącym słońcem pozwalać sobie i dżungli na wypełnienie dźwiękami i odczuciami Tu i Teraz.

  Kolacja i spotkanie w kręgu. To czas zebrania myśli i spotkania się ze swoimi odczuciami, pragnieniami i przeżyciami minionego dnia. Nocleg w Tikal.

  Dzień 7 Miejsce wielu dźwięków – Tikal 

  Wschód słońca i medytacja na piramidach.

  Poranek to jest ten czas kiedy dżungla budzi się do życia wraz z wszystkimi zwierzętami. Jeszcze w ciemności wyjdziemy z hotelu aby o brzasku stanąć na szczycie piramidy – Templo IV i spojrzeć na budzący się las.

  Czekając w zupełnej ciemności na jej szczycie będziemy słyszeć odgłosy budzącej się dżungli – małp, ptaków i innych ssaków. Po wschodzie słońca i porannym pikniku zaczynamy eksplorować jedno z najbardziej niesamowitych starożytnych ruin w Ameryce. Śniadanie w formie pikniku.

  Zwiedzanie Tikal

  Tikal do IX wieku n.e. stanowiło jedno z największych centrów kultury Majów.  Rządziło całym regionem pod względem politycznym, ekonomicznym i wojskowym. Tikal w języku Maya Itza znaczy „miejsce wielu dźwięków”… Będziemy spacerować po dżungli i odkrywać wraz z przewodnikiem tajemnice tego miasta.

  Ceremonia ognia

  Dla Majów człowiek i natura to jeden organizm. Ludzie nie mogą istnieć bez powietrza, składników ziemi czy wody. Ceremonia ognia jest integrującym doświadczeniem z pierwiastkami przyrody i sobą na głębszym poziomie. Ceremonię poprowadzi Majański przewodnik duchowy w sercu ruin Tikal.

  Powrót do hotelu. Obiad. Odpoczynek i regeneracja – czas wolny

  Po południu spotkanie w kręgu. To czas zebrania myśli i spotkania się ze swoimi odczuciami, pragnieniami i przeżyciami minionego dnia. Kolacja

  Dzień 8   Ocean / Odpuszczenie

  Śniadanie. Przejazd na krajowe lotnisko i wewnętrzny lot do stolicy Guatemala City, skąd już busem   udamy się na wybrzeże Oceanu Spokojnego (120km). Będzie to czas relaksu i odprężenia.  Na pacyficznym, gwatemalskim wybrzeżu zamieszkamy w palmowych chatkach wychodzących wprost na plażę i Ocean.

  Zatrzymanie i relaks

  Po kilku intensywnych dniach spędzonych na eksploracji przyrody czas na błogi relaks i odprężenie. Spacer wzdłuż przepięknej plaży, chwila ciszy z notatkami czy orzeźwiająca kąpiel będą doskonałym sposobem wewnętrznego zatrzymania się i zintegrowania.

  Wieczorem spotkanie w kręgu.

  Po powrocie do ośrodka i chwili odpoczynku  zajmiemy się zagadnieniem dostępu do własnej dzikości. Tego, co to dla mnie znaczy i jak jej doświadczam. Wychodzimy poza ograniczające przekonania i dotykamy własnych pokładów wrażliwości – pomostu do soczystej i życiodajnej pierwotności

  Obiad i kolacja w ośrodku nad Oceanem. Nocleg w Lodgy położonej bezpośrednio nad oceanem.

  Dzień 9 Surfujemy nad Pacyfikiem – Tu i teraz 

  Rozgrzewka. Dla chętnych bieg transowy, poranna joga na plaży na rozgrzewkę i przebudzenie. Puszczamy, rozluźniamy i uwalniamy.

  Pyszne śniadanie pod tropikalnymi palmami i szumem oceanicznych fal w tle!  Świeże owoce, warzywa i przyprawy pochodzą z lokalnego ogrodu. Kawa pochodzi od gwatemalskich rolników.

  Lekcje surfowania na desce z instruktorem.

  Po spotkaniu z ogniem i wulkanem czas na wodę i lekkość. Surfing jest to doskonała zabawa, możliwość sprawdzenia się i doświadczanie siebie w nowej sytuacji. Oprócz  nowych umiejętności będziemy ćwiczyć uważność i transformować stare przekonania. Okazuje się że woda i deska może być doskonałym narzędziem do treningu bycia w tu i teraz. Obiad

  Warsztaty

   Gdy nasze brzuszki pełne już będą smacznych gwatemalskich przysmaków/OBIAD/ i odpoczną w słońcu na plaży, z pewnością pojawi się chęć na celebrację i eksplorację! Poruszymy nasze ciała. Tchniemy w nie ruch- a ruch to życie. W czasie warsztatów pracy z ciałem budować będziemy w sobie solidny fundament zaufania do siebie, do zmiany i do odczuć płynących z ciała. Pogłębiamy relację i zwiększamy świadomość ciała

   Kolacja. Nocleg w Lodgy nad oceanem.

  Dzień 10 Warsztaty nad Oceanem – Wewnętrzna integracja 

  Rozgrzewka. Dla chętnych bieg transowy i poranna joga na plaży na rozgrzewkę i przebudzenie. Puszczamy, rozluźniamy i uwalniamy.

  Pyszne śniadanie pod tropikalnymi palmami i szumem oceanicznych fal w tle!  Świeże owoce, warzywa i przyprawy pochodzą z lokalnego ogrodu. Kawa pochodzi od gwatemalskich rolników.

  Warsztaty  

  Wchodzimy do oceanu, czyli warsztaty na styku wody i powietrza. Rytuał łączenia się z żywiołem wody, elementu z którego powstaliśmy i który przed narodzinami był naszym naturalnym środowiskiem. W pracy z ciałem i pamięcią komórkową ciała, docieramy do miejsc, w które najwyższy czas wpuścić więcej miękkości i swobody. Budzimy radość życia! Obiad

  Warsztaty  TRE®, czyli teoria i praktyka uwalniania ciała od napięć i przywracania poczucia wewnętrznego spokoju. Prosta i skuteczna praktyka do umacniania uważności – bycia w  Tu i Teraz. W tym momencie wyjazdu posłuży nam jako doskonała metoda do wyregulowania po tym, co już się wydarzyło. Dając tym samym świetne narzędzie do samodzielnej praktyki, tak w Gwatemalii jak i po powrocie do Polski.

   Kolacja. Nocleg w Lodgy nad ocenem.

   

  Dzień 11  Warsztaty nad Oceanem – Akceptacja

  Pyszne śniadanie pod tropikalnymi palmami i szumem oceanicznych fal w tle!  Świeże owoce, warzywa i przyprawy pochodzą z lokalnego ogrodu. Kawa pochodzi od gwatemalskich rolników.Rozgrzewka. Dla chętnych bieg transowy i poranna joga na plaży na rozgrzewkę i przebudzenie. Puszczamy, rozluźniamy i uwalniamy.

   

  Warsztaty

   KIM JESTEM

  Wejście w bliskość możliwe jest tylko i wyłącznie wtedy gdy potrafimy stawiać granice. Po to wzmacnialiśmy kontakt z potrzebami by teraz wejść w przestrzeń siebie w kontekście stawiania granic, jako wyrazu szacunku do siebie i do innych. By przejść wyobrażenia o odrzuceniu i tym, że postawienie granicy ma znak równości z tym, że ktoś się na nas zezłości. Budujemy siłę i robimy miejsce na bliskość, na wpuszczenie drugiej osoby bliżej.  Obiad

  Warsztaty

  Praca w obszarze konkretnych relacji i wzorców mięśniowych. Kontynuacja warsztatów porannych

   Kolacja. Nocleg w Lodgy nad ocenem.

  Dzień 12  – Antigua / Kulturalne zanurzenie

  Pyszne śniadanie pod tropikalnymi palmami i szumem oceanicznych fal w tle!  Świeże owoce, warzywa i przyprawy pochodzą z lokalnego ogrodu. Kawa pochodzi od gwatemalskich rolników.

  Przejazd (40km) do kolonialnej miejscowości, dawnej stolicy kraju – Antigua.  Przed nami czas zanurzenia w kulturalnej odsłonie kraju. Kolonialna architektura, piękne stroje miejscowych, i kolorowe fasady domów..

  Antigua to kulturalna i historyczna perełka Ameryki Środkowej. Była stolicą Gwatemali do XVIIIw. Podczas spaceru zobaczymy hiszpańskie patia, kolorowe fasady i tradycyjne place. Spróbujemy gwatemalskiego kakao z lokalnej kooperatywy i wejdziemy do domu jadeitu. Jadeit był świętym kamieniem w kulturze Majów, dlatego dowiemy się o nim wiele więcej..

  Wieczorem spotkanie w kręgu i podsumowanie. Czas zebrać myśli i uczucia, zintegrować doświadczenie całej wyprawy i się pożegnać.. Co zabieram dla siebie nowego i inspirującego? Z jakimi wglądami i przyjaźniami wyjeżdżam do domu?

  Jeśli będzie taka okazja i chęć wieczorem spędzimy też trochę czasu w rytmach latynoskiej salsy i bachaty. W końcu muzyka i taniec to kwintesencja latynoskiej duszy . Nocleg w Antigua.

  Dzień 13 Powrót do cywilizacji

  Śniadanie. Poranek na ostatnie zakupy pamiątek i ostatni spacer po tym uroczym miasteczku. Następnie wyjazd  na lotnisko w Guatemala City. Po południu wylot do Polski

  Dzień 14 Przylot do Polski

  Prowadzący – Ada Stolarczyk

  Terapeutka pracy z ciałem. Pasjonatka życia i miłośniczka natury. Spełniona kobieta. specjalizująca się w procesach redukcji stresu, oraz pracy z pamięcią komórkową ciała. Terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej. Od 5 lat prowadząca zajęcia i warsztaty uwalniające od ograniczeń własnego potencjału i budowania balansu w swoim psychicznym i emocjonalnym życiu (Wysokie Wibracje)

  Jak pracuje Ada: Krótki filmik
  Wywiad z Adą w TVP: O wyprawach

   

  ORGANIZATOR: Wyprawy Rozwojowe


  Krzysztof Ruba – pilot wypraw od 6 lat tworzący i pilotujący wyjazdy po Ameryce Łacińskiej, Północnej Afryce i Europie. Miłośnik przyrody i wyjazdów z namiotem. Specjalizuje się w kulturach pierwotnych Ameryki. Dużo uwagi i czasu poświęca na rozwój osobisty, metody coachingowe i terapeutyczne które wzbogacają jego życie. Prowadzi bloga a Ameryce,  trener Holistycznej Szkoły Trenerów, instruktor jogi (Yoga Alliance – RYT200), trener met. Biegun Marka Kamińśkiego.

  Inwestycja:  

  2550$ (przy wpłacie zaliczki do 01.04.2022 + przelot (ok. 4-4,5 tyś PLN w zależności od terminu wykupu)

  2650$ (przy wpłacie zaliczki 0d 02.04.2022 + przelot (ok. 4-4,5 tyś PLN w zależności od terminu wykupu)

  Cena obejmuje:

  • 12 noclegów (1 noc po przylocie w Guatemala City, 1 noc w kolonialnym hotelu w Antigua, 4 noce w komfortowej lodgy nad Oceanem, 3 noce w lodgy w Tikal, 3 noce Eco Lodgy w Semuc Champey). Zakwaterowanie  to wygodne, komfortowe i pięknie usytuowane przyrodniczo eko-lodge z pokojami 2-os lub wieloosobowymi.
  • 12 śniadań, 8 obiadów, 9 kolacji zgodnie z programem
  • Transfery klimatyzowanym autobusem
  • Przelot wewnętrzny na trasie Flores-Gwatemala City
  • Lokalny przewodnik po ruinach Majów w Tikal i Yaxha
  • ceremonia z majańskim przewodnikiem duchowym
  • Lekcja surfingu nad Oceanem
  • Wycieczka po jaskiniach, river tubing i trekking w parku narodowym Semuc Champey
  • Wstępy do parków narodowych i stref archeologicznych (Tikal, wejście do parku o wschodzie słońca, Yaxha)
  • Ubezpieczenie KL, NNW
  • Warsztaty rozwojowe w trakcie wyjazdu z trenerem
  • Poranna praktyka jogi i mindfulness z instruktorem jogi w czasie warsztatowym
  • Opieka pilota i tłumacza na całej trasie

   

  Cena nie obejmuje:

  • Biletu lotniczego (ok 4-4,5 tyś PLN w zależności od terminu zakupu ).
  • Zwyczajowych napiwków ok. 40$
  • Ubezpieczenia od chorób przewlekłych
  • Posiłków nie uwzględnionych w programie ok. 10$/posiłek
  • Dopłaty do pokoju 1-os

  FOTORELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

   

  OPINIE

  “Gwatemala w grudniu ! Lepiej być nie mogło ! Każdy dzień wypełniony po brzegi, z wielką jednak uważnością i harmonią między doświadczaniem a byciem. Każda chwila przepełniona autentycznością i obecnością. Wielkie zaangażowanie prowadzących w to by dzikość była dzikością a uczestnictwo w rytuałach i ceremoniach głębokim przeżyciem. Odwiedzanie miejsc w których można było delektować się ciszą i magią miejsca a nie przepychać między tłumami turystów to dla mnie walor nieoceniony. Polecam z głębi serca Wyprawy Rozwojowe z Krzyśkiem ”

  Agnieszka D.

  „Wyjątkowa atmosfera z wyjątkowymi ludźmi. Wyprawa dała mi głębszy wewnętrzny wgląd i poczucie otwarcia się pewnych szufladek. Bardzo intensywnym i magicznym doświadczeniem była dla mnie podczas tej wyprawy ceremonia kakao. Widoki, dżungla, jezioro, ocean, czarny piach na plaży i oczywiście wulkan.. to jest coś czego na pewno nigdy nie zapomnę i coś co chciałabym aby każdy mógł zobaczyć. Mam poczucie że wydarzyło się wszystko co miało się wydarzyć w fajnej, bezpiecznej atmosferze”. Daria

  WIĘCEJ

  „Pełen profesjonalizm, znakomita obsługa oraz świetna atmosfera podczas wyjazdu. Polecam” Mariusz

  „Wspaniały wyjazd. Bałam się 16 osobowej grupy oraz tego, że będę pierwszy raz na warsztatach wśród samych nieznajomych. Jednak w programie i grupie był fajny balans.  Miałam poczucie że mogłam być sama kiedy chciałam być sama, więc ta obawa szybko się rozpłynęła. Program był cudny. Nigdy nie myślałam że zobaczę wybuchający wulkan, żółwie, które pełzną do morza. Mega podobał mi się ten kontrast doznań: wulkan i magiczny trekking, a zaraz potem coś kompletnie przeciwnego, ocean i relaks. Przyjechałam tu po coś i to się zadziało. Mistrzostwo świata”. Agnieszka

  Dbamy o dobre życie nas i bliskich, kupujemy samochody, ubrania, ubezpieczenia, zegarki, mamy naukę, fakultety, wyjazdy na narty a jednak coraz częściej widzimy ze osiągnięcia cywilizacji i nas samych nie są prawdziwie nasze. W pewnym sensie są zaprzeczeniem tego czego pragnie wnętrze i serce. Wyprawy z Krzysztofem dają cenny wgląd w powody naszego upadku duchowego, upadku cywilizacji a jednocześnie ‘puzzle’ wiedzy, doświadczeń i przeżyć ludzkich, które możemy składać w swoja całość i zmieniać kierunek własnej drogi życia. 100% warto”. Sławek

  Co wyróżnia tę wyprawę?

  • Spotkania w kręgu
  • Praca z ciałem
  • Praca z oddechem
  • Praca z przekonaniami
  • Świadomość uczuć
  • Głęboki relaks
  • Techniki uważności
  • Uwalnianie napięć
  • Podróż która rozwija
  photo

  Ada Stolarczyk

  Terapeutka pracy z ciałem. Pasjonatka życia i miłośniczka natury. Spełniona kobieta. specjalizująca się w procesach redukcji stresu, oraz pracy z pamięcią komórkową ciała. Terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej. Autorka płyty terapeutycznej relaksacje z wizualizacjami „Twoje ciało zna odpowiedź„. Organizatorka wypraw rozwojowych na wyspy Bali i Gili- „wracam do Raju„. Od 5 lat prowadząca zajęcia i warsztaty uwalniające od ograniczeń własnego potencjału i budowania balansu w swoim psychicznym i emocjonalnym życiu. Jak pracuje Ada: https://www.facebook.com/rozwojowe.wyprawy/videos/1707007092938738/
  photo

  Krzysztof Ruba

  Pilot wycieczek od 5 lat tworzący i pilotujący wyjazdy po Ameryce Łacińskiej, Północnej Afryce i Europie. Podróże, przygotowanie do podróży i oczekiwanie na podróż towarzyszyły mu od najmłodszych lat. Wraz z rodziną wyjeżdżał na długie tygodnie pod namioty w różne części Polski. To połączenie wspólnoty i piękna przyrody nauczyło go jak ważne w życiu są prawdziwe relacje i bliskość przyrody. Od tego czasu tworzy i przygotowuje wyjazdy, których celem jest odkrywanie piękna dzikiej przyrody.

  A Travel Guide to Geneva's Old World

  Tour of Virgin America Plane and landing

  Washington DC Tour

  Jeff Hubbard South America

  Informacje

  • Początek : 01 grudnia, 2022
  • Koniec : 14 grudnia, 2022
  • Czas trwania : 14 dni,
  • Ilość miejsc : 14
  • Koszt : 2550$ w promocji
  • Lokalizacja : Gwatemala

  Potrzebujesz pomocy?!

  Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej - nie zwlekaj z kontaktem z nami.

  +48 694 363 668

  [email protected]

  KONTAKT

  Ul. Szwedzka 23, 30-324 Kraków

  +48 694 363 668

  [email protected]

  POLITYKA PRYWATNOŚCI

  NEWSLETTER