Rezerwacja na : Kraina Wielkich Jezior pod żaglami – Leadership Reset

Kraina Wielkich Jezior pod żaglami – Leadership Reset

Ogólny zarys

Kraina Wielkich Jezior
Leadership Reset

 

Warmia i Mazury to wymarzone miejsce dla wielbicieli przyrody, aktywnego wypoczynku i „świętego spokoju”. Rozległe lasy, malownicze jeziora i rzeki oraz burzliwa historia zapisana w zabytkach.

Trener o wyprawie

Mazury to doskonałe miejsce, aby z dala od codziennych zajęć i zgiełku miasta skupić się na rozwoju swoich umiejętności liderskich. A okazji do tego będzie wiele. Wyprawa żeglarska to kwintesencja pracy zespołowej. Trzeba zorganizować wachty, podzielić zadania, współpracować w trakcie rejsu, rozwiązywać bieżące problemy i konflikty. Jak w soczewce przyglądamy się i doświadczamy procesu grupowego, uczymy się przywództwa w praktyce. W trakcie wyprawy zaprosimy Was na warsztaty, podczas których codziennie będziemy rozwijać umiejętności liderskie i zespołowe.

Każdego dnia, w czasie warsztatów skupimy się na jednym obszarze, a będą to: budowanie zespołu, role grupowe i style myślenia, zarządzanie zmianą, inteligencja emocjonalna, przywództwo i realizacja celów. W czasie rejsu będziemy doskonalić wybrane kompetencje, które pomogą nam budować efektywne zespoły. Skupimy się na: budowaniu zaufania, radzenia sobie z konfliktem, budowaniu zaangażowania, odpowiedzialności i osiąganiu celów.

Uczestnicy będą uczestniczyć w codziennych sesjach Action Learning. Przed rejsem każdy z uczestników wykona także badanie kwestionariuszem FRIS, który określi jego styl myślenia i działania. W czasie rejsu, w ramach indywidualnej sesji coachingowej, omówi swoje wyniki z trenerem.

Organizator o wyprawie

Ta wyprawa to unikatowe połączenie rozwoju osobistego podczas popołudniowych warsztatów z trenerem z doświadczeniem siebie w działaniu podczas rejsu w pierwszej części dnia. Przed nami świetna zabawa, możliwość nauczenia się lub podszkolenia żeglarskich umiejętności  a dla tych, którzy potrzebują po prostu aktywnie odpocząć i spotkać się ze sobą poranne sesje jogi i mindfulness z instruktorem jogi. Sam rejs bardzo sprzyja wyciszeniu i praktyce mindfulness czyli byciu w uważności. Mamy na myśli bycie uważnym na niepotrzebne myśli które lubią biec przez zagoniony umysł oraz uważność na ciszę, która będzie nas otaczać i zapraszać. Mindfulness to praktyka i nie ma lepszego sposobu niż praktyka aktywna w otoczeniu pięknej przyrody. To w tej części Polski swój dom mają żubry, dzikie konie i bociany. Rejon Puszczy Piskiej i kraina tysiąca jezior to dom dla bielika, rybołowa, kani i czapli.

To wyprawa łącząca niebywałe walory widokowe z atrakcjami przyrodniczymi oraz historycznymi. Na naszej trasie znajdują się  miejsca kultów pogańskich należące do największych prehistorycznych osad nawodnych, budowanych w prawiekach i zamieszkałych przez staropruskie plemię Galindów.  W okolicy można zwiedzić dużo gotyckich zamków, wzniesionych przez władających niegdyś tymi ziemiami Krzyżaków.

Jako niespodziankę przygotowaliśmy warsztaty zielarstwa z prawdziwą znawczynią tematu na zielonym Półwyspu Fuleda. A dla chętnych będzie możliwość też wziąć udział w locie paralotnią w tandemie lub balonem nad tym niezwykłym regionem jezior i puszczy! Zapraszamy na prawdziwą przygodę  do malowniczej krainy, która znalazła się w finałowej czternastce ogólnoświatowego plebiscytu na 7 Nowych Cudów Natury.

Program

Dzień 1. Przyjazd – Giżycko

Przyjazd do portu i ok. 16.00 zbiórka na jachcie. Przywitanie się, omówienie zasad bezpieczeństwa podczas rejsu, zakwaterowanie na łodzi. Zaczynamy od przeszkolenia żeglarskiego ze sternikami a następnie  omówimy program rozwojowy rejsu z trenerem. Uzupełniamy zapasy na rejs i wychodzimy na integracyjną kolację w restauracji.

Giżycko

Giżycko jest bramą do północnych jezior i naszą osobistą, żeglarską stolicą Polski. Bardzo ciekawe miasto z zamkiem krzyżackim, zabytkowymi budowlami oraz mostem obrotowym unikalnym w Europie. Położone w centrum Krainy Wielkich Jezior Mazurskich ma aż 11 portów żeglarskich. Miasto znajduje się dokładnie między dwoma rozległymi jeziorami Kisajno i Niegocin. Ciekawym doświadczeniem może też być kolacja w zamku krzyżackim z XIV wieku lub w żeglarskiej tawernie. Nocleg na jachcie.

Dzień 2. Jezioro Kisajno

Poranne zajęcia jogi i pracy z ciałem dla chętnych.

Zajęcia będą przyjemną formą rozgrzania i skontaktowania się z ciałem. Ich celem będzie łagodne rozluźnienie, ugruntowanie i doenergetyzowanie.

Śniadanie. Poranne śniadanie na pokładzie jachtu, przygotujemy je sami zgodnie z podziałem na żeglarskie wachty. Oddajemy cumy i wypływamy w rejs. Przed nami piękne widoki na trasie jezior Kisajno, Dargin i Sztynorckiego. Naszym celem na dziś będzie pięknie położony port Sztynort.

 

Warsztaty Leadership and teamworking:

Pierwszego dnia rejsu skupimy się na procesie grupowym. Dowiemy się, przez jakie fazy rozwojowe przechodzi zespół i jaka jest rola lidera w każdej z nich. Poznamy pięć dysfunkcji pracy zespołowej, sposoby ich diagnozowania oraz metody ich eliminowania. Od tego momentu uczestnicy będą otrzymywać zadania rozwojowe na każdy dzień wyprawy. Będziemy pracować kolejno nad zaufaniem, rozwiązywaniem konfliktów, budowaniem zaangażowania, rozwijaniem odpowiedzialności i osiąganiem ustalonych celów. Po warsztacie wprowadzenie do pracy w formule Action Learning.  Action Learning to proces zespołowego dostarczania rozwiązań w odpowiedzi na złożone, realne problemy, w którym uczestnicy podejmują konkretne działania, refleksję nad nimi i uczą się z nich w trakcie pracy.

 

 

Jezioro Kisajno

W krajobrazie Kisajna przeplatają się zatoki, półwyspy i wyspy. Tych ostatnich jest aż 18. Należy do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i jest częścią kompleksu jeziora Mamry. Na terenie całego jeziora znajduje się ponad 30 wysp o łącznej powierzchni ponad 200 ha. Na większości z nich znajdują się rezerwaty przyrody, w których żyją liczne gatunki ptaków, takie jak łabędzie, bocian czarny czy czapla siwa.

 

 

Sztynort

Aby się tu dostać wpłyniemy do Kanału Sztynorckiego. Za krótkim Kanałem Sztynorckim rozlewa się niewielkie Jezioro Sztynorckie, nad którym we wsi Sztynort Duży znajduje się pałacowa siedziba dawnego rodu hrabiowskiego von Lehndorffów oraz największy port jachtowy pomiędzy Giżyckiem i Węgorzewem. Znajdziemy tu piękną okolicę, pałac i owianą żeglarską legendą tawernę Zęza, gdzie szanty rozbrzmiewają od zachodu słońca aż do rana. Obiad w restauracji na trasie lub w porcie docelowym. Kolacja i nocleg na jachcie.

Dzień 3. Jezioro Święcajty

Poranne zajęcia jogi i pracy z ciałem dla chętnych.

Zajęcia będą przyjemną formą rozgrzania i skontaktowania się z ciałem. Ich celem będzie łagodne rozluźnienie, ugruntowanie i doenergetyzowanie.

Śniadanie na pokładzie. Po śniadaniu wypływamy na wodę. Doskonalimy tajniki żeglowania. Przed nami Jeziora Dargin, Kisajty, Mamry i Święcajty. Naszym celem dzisiaj będzie port Piękny Brzeg.

Jezioro Święcajty

Jeden z najbardziej malowniczych akwenów Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, jedno z najczystszych jezior w Polsce – I klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce. Ze względu na rozległe, łagodne i piaszczyste zejście do wody jest to idealne miejsce dla amatorów windsurfingu i pływania. Powietrze, czysta woda licznych jezior i rzek, różnorodność krajobrazu polodowcowego i obfitość lasów, stwarzają doskonałe warunki także dla amatorów żeglarstwaturystyki pieszej i rowerowej. Dopływamy do miejscowości Piękny Brzeg z bardzo urokliwą okolicą i ośrodkiem w lesie. Obiad w restauracji na trasie lub w porcie docelowym.

Warsztaty Leadership and teamworking:

Na początku sprawdzimy jak nam wyszło realizowanie zadań i celów rozwojowych w obszarze budowania zaufania. Każdy z uczestników podzieli się swoimi spostrzeżeniami i tym, czego nauczył się o pracy zespołowej. Tematem dzisiejszego warsztatu będą role grupowe i różnice w stylach myślenia i działania, które wpływają na pracę zespołu. Będziemy pracować w oparciu o model FRIS. Poznamy proces FRIS i dowiemy się w jaki sposób budować relacje pomiędzy różnymi stylami myślenia, tak aby praca zespołowa przynosiła rezultaty i była satysfakcjonująca.  Po przerwie  sesja Action Learning dla 1 wachty. Kolacja i nocleg na jachcie.

Dzień 4. Jezioro Mamry

Poranne zajęcia jogi i pracy z ciałem dla chętnych.

Zajęcia będą przyjemną formą rozgrzania i skontaktowania się z ciałem. Ich celem będzie łagodne rozluźnienie, ugruntowanie i doenergetyzowanie.

Śniadanie. Poranne śniadanie na pokładzie jachtu, przygotujemy je sami zgodnie z podziałem na żeglarskie wachty. Oddajemy cumy i wypływamy. Dzisiaj eksplorujemy dalej jezioro Mamry, skrywającą wiele tajemnic miejscowość Mamerki, otaczającą przyrodę i uroczy port na wieczór Kietlice.

 

Jezioro Mamry

Na jeziorze Mamry znajdują się aż 33 wyspy, a część z nich stanowi rezerwat krajobrazowo – ornitologiczny. Największa wyspa na Mamrach i całych Mazurach to Upałty, choć również stanowi rezerwat, można ją zwiedzać ze względu na ciekawe obiekty historyczne – bunkry pochodzące z II wojny światowej oraz unikatową, zabytkową budowlę Kanału Mazurskiego. Na wyspie wyznaczono szlak turystyczny ułatwiający poznanie jej najciekawszych fragmentów.

Jezioro Mamry jest popularne również wśród nurków, nie tylko ze względu na zatopiony holownik Arabella, ale także ze względu na przejrzystość wód i wspaniałe podwodne łąki. Bogata roślinność podwodna zachwyca żeglarzy, którzy mogą ją podziwiać z pokładu jachtu, ponieważ widoczność sięga tutaj ponad 3 m.

Mamerki

Ta niepozorna nazwa kryje za sobą niezwykłe miejsce – ruiny byłej hitlerowskiej Kwatery Głównej Naczelnego Dowództwa Wojsk Lądowych. Nie jest żadną tajemnicą, że hitlerowcy lubili tutaj przyjeżdżać.  Tajemnice drugiej wojny światowej, skryte wśród lasów bunkry i monumentalne konstrukcje – to atrakcje Mamerek. Dla chętnych znajduje się tu Muzeum II Wojny Światowej, które położone w dawnym kompleksie bunkrów, będącym Centrum Dowodzenia i Łączności Wehrmachtu.

Świetny widok na cały akwen zapewnia wieża widokowa.

 

Warsztaty Leadership and teamworking:

Warsztat zaczniemy podsumowaniem zadań rozwojowych z obszaru rozwiązywania konfliktów.

Tematem dzisiejszego spotkania będzie zmiana. Przyjrzymy się naszym przekonaniom, nawykom i sposobom w jaki działamy w zmianie. Poznamy najważniejsze czynniki oporu wobec zmian i wskazówki jak się w niej odnaleźć. Sprawdzimy jak wygląda dynamika procesu przechodzenia przez zmiany i jak możemy tym procesem zarządzić. Po przerwie: sesja Action Learning dla 2 wachty.


Kietlice –
Nasz wieczorny port to miłe, zaciszne miejsce z duszą. Tawerna oświetlona i otulana przyjemną mazurską aurą. Na wzgórzu nieopodal znajduje się możliwość rozpalenia ogniska i biesiadowania z bezpośrednim widokiem na jezioro. Obiad w restauracji na trasie lub w porcie docelowym. Kolacja i nocleg na jachcie.

Dzień 5. Jezioro Dobskie

Poranne zajęcia jogi i pracy z ciałem dla chętnych.

Zajęcia będą przyjemną formą rozgrzania i skontaktowania się z ciałem. Ich celem będzie łagodne rozluźnienie, ugruntowanie i doenergetyzowanie.

Śniadanie na pokładzie. Po śniadaniu wypływamy na wodę. Doskonalimy tajniki żeglowania. Eksplorujemy dziś widoki Jeziora Dobskie i Półwysep Fuleda gdzie króluje zieleń pól uprawnych, lasów i roślinności wodnej. Nieodłącznym elementem tutejszego krajobrazu są głazy narzutowe. Największy okaz ma w obwodzie 9,3 m i 2 m wysokości.

Jezioro Dobskie

Całe jezioro, wraz z wyspami oraz głazowiskiem na Półwyspie Fuledzkim stanowi rezerwat przyrody, powołany dla ochrony reliktowego krajobrazu polodowcowego, w tym unikalnych, pierwotnych głazowisk morenowych, a także dla ochrony miejsc lęgowych ptactwa wodnego – w tym dużej kolonii kormoranów i czapli. U południowego brzegu jeziora gniazdują największe ptaki drapieżne Polski – bieliki, które często polują na kormorany. Można je często wypatrzeć na niebie lub kiedy odpoczywają na śródjeziornych, kamiennych mieliznach. Jezioro jako rezerwat objęte jest szczególną ochroną w ramach europejskiej sieci „Natura 2000”. Na Jeziorze Dobskim obowiązuje tzw. strefa ciszy.

 

Warsztaty zielarskie

Dzisiaj mamy dla Was niespodziankę. Na półwysep Fuleda specjalnie dla nas przyjedzie zielarka, miłośniczka roślin i ich zdrowotnych właściwości. Przeprowadzi dla nas warsztaty z rozpoznawania ziół. Zapoznamy  się właściwościami leczniczymi, kosmetycznymi i kulinarnymi zebranych roślin. Poznamy zielarskie ABC zbieracza oraz metody efektywnego przetwarzania i przechowywania- tak, by nie tracić najcenniejszych właściwości ziół.

 

 

Warsztaty Leadership and teamworking:

Tradycyjnie, na początku warsztatu sprawdzimy jak pracowaliśmy nad budowaniem zaangażowania w zespole. Tematem dzisiejszego spotkania będą emocje w życiu i pracy. Dowiemy się czym jest i w jaki sposób nas wspiera inteligencja emocjonalna. Dziś będziemy pracować kreatywnie, wykorzystując rysunek, metaforę i kolory. Zaprzyjaźnimy się z naszymi emocjami, sprawdzimy co do nas mówią, do czego zachęcają, przed czym ostrzegają.

Po przerwie sesja Action Learning dla 1 wachty.

 

Wyspa Kormoranów

Najbardziej znaną wyspą na tych wodach jest Wysoki Ostrów, bardziej znana jako Wyspa Kormoranów. Znajdują się tu miejsca lęgowe kormorana czarnego i czapli siwej. Wyspa Kormoranów jest w całości rezerwatem ornitologicznym. Łatwo ją odróżnić od innych wysp po nagich drzewach, zupełnie pozbawionych liści i mniejszych gałęzi.

Tym razem na noc nie wpływamy do żadnej mariny ale rzucamy kotwicę przy brzegu i nocujemy na dziko. Chcemy być blisko przyrody i móc posłuchać odgłosów nocnych zwierząt.. Obiad w restauracji na trasie. Kolacja i nocleg na jachcie.

Dzień 6. Jezioro Tajty

Poranne zajęcia jogi i pracy z ciałem dla chętnych.

Zajęcia będą przyjemną formą rozgrzania i skontaktowania się z ciałem. Ich celem będzie łagodne rozluźnienie, ugruntowanie i doenergetyzowanie.

Śniadanie. Poranne śniadanie na pokładzie jachtu, przygotujemy je sami zgodnie z podziałem na żeglarskie wachty. Oddajemy cumy i wypływamy. Naszym celem jest dziś jezioro Tajty i port Piękna Góra.

Jezioro Tajty

Cały akwen objęty jest strefą ciszy. Takie warunki sprzyjają odpoczynkowi na wodzie. W jeziorze występują liczne gatunki ryb, jak na przykład leszcze, okonie, szczupaki, węgorze, sandacze, płocie. Jest to idealne miejsce idealne dla pasjonatów wędkowania. Nasz port Piękna Góra to urokliwe, zaciszne miejsce. Być może na wieczór będzie możliwość skorzystania z sauny. Obiad w restauracji na trasie lub w porcie docelowym.

 

 

Warsztaty Leadership and teamworking:

Na początku podsumujemy realizację zadań w obszarze podejmowania  odpowiedzialności.

Tematem dzisiejszych warsztatów będzie przywództwo. Zastanowimy się nad tym, co to znaczy być liderem w czasach pełnych wyzwań i niepewności. Poznamy model przywództwa sytuacyjnego i zagramy w angażującą grę  zespołową. Po przerwie : sesja Action Learning dla 1 wachty. Kolacja i nocleg na jachcie.

 

 

Dzień 7. Jezioro Niegocin

Poranne zajęcia jogi i pracy z ciałem dla chętnych.

Zajęcia będą przyjemną formą rozgrzania i skontaktowania się z ciałem. Ich celem będzie łagodne rozluźnienie, ugruntowanie i doenergetyzowanie.

Jezioro Niegocin

Malownicze i duże Jezioro Niegocin w którym znajdziemy aż  16 gatunków ryb to jedno z najbardziej popularnych jezior wśród Wielkich Jezior Mazurskich. Leżą nad nim tak znane miejscowości letniskowe jak Rydzewo, Giżycko, Bogaczewo, Grajewo czy Wilkasy.

Jest to jezioro pochodzenia polodowcowego, trzecie pod względem wielkości jezioro w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Obiad w restauracji na trasie lub w porcie docelowym. Na noc wracamy do Giżycka. Wieczorna uroczystość pożegnalna. Nocleg na jachcie.

 

Warsztaty Leadership and teamworking:

Na początku sprawdzimy w jaki sposób wykonaliśmy zadania w obszarze realizacji celu. Tematem dzisiejszego warsztatu będzie wyznaczanie celów i ich skuteczna realizacja.

Dowiemy się w jaki sposób delegować zadania i usamodzielniać zespół, poznamy tablicę scrum i nauczymy się ją wykorzystywać w pracy nad projektami. Po przerwie: Sesja Action Learning dla 2 wachty.

 

 

Dzień 7. Powrót do domu

Śniadanie. To nasze ostatnie wspólne śniadanie na pokładzie jachtu. Czas na spakowanie i wyokrętowanie.

Dla chętnych jeżeli będą odpowiednie warunki pogodowe będzie możliwość wzięcia udziału w locie paralotnią w tandemie (dodatkowo płatne ok. 300 zł/os) lub lot balonem nad jeziorami.

Powrót do domu.

 

 

 

*Dopuszczalne zmiany w programie w zależności od warunków lokalnych takich jak pogoda i dostępność marin.

*Program i tematy warsztatów mogą być dostosowane w zależności od potrzeb uczestników i zespołu.

 

Inwestycja:

Cena regularna – 4500 zł/os
Oferta ze zniżką – 3950 zł/os (w terminie 4-11 lipiec 2020, zgłoszenia do 15 czerwca)
Oferta ze zniżką – 3950 zł/os (w terminie 19-26 lipiec 2020, zgłoszenia do 30 czerwca)
Oferta ze zniżką – 3950 zł/os (w terminie 5-12 wrzesień 2020, zgłoszenia do 30 czerwca)

*Cena skalkulowana jest dla grupy 12 uczestników.

 Zapisy: [email protected] , Tel. 694 363 668

 

Świadczenia:

 • Czarter  jachtów, opłaty portowe, paliwo,
 • 7 noclegów w komfortowych kabinach i kojach jachtowych,
 • Koszty organizacyjne w Polsce i na miejscu wyprawy,
 • Opiekę kwalifikowanych sterników i pilota na całej trasie
 • Warsztaty z zielarstwa i rozpoznawania roślin
 • Warsztaty jogi i mindfulness w trakcie rejsu z certyfikowanym instruktorem jogi (zainteresowani zajęciami proszeni są o zabranie maty do ćwiczeń).
 • Program rozwojowy Lidership&Team Work (+ pakiet materiałów szkoleniowych) prowadzony przez doświadczonego trenera biznesu.
 • Raport FRIS (style myślenia i działania) + indywidualna sesja coachingowa dla każdego uczestnika prowadzona przez certyfikowanego trenera FRIS w czasie rejsu.
 • Sesje Action Learning prowadzone przez coacha AL.
 • Ubezpieczenie KL, NNW

Cena nie obejmuje:

 • Ubezpieczenia od chorób przewlekłych
 • Dojazdu na miejsce
 • Wyżywienia (Poranne śniadanie i kolacje na pokładzie jachtu, przygotujemy je sami zgodnie z podziałem na żeglarskie wachty. Składka na produkty 100 zł/os./rejs. Na obiady będziemy zatrzymywać się w restauracjach w portach na trasie rejsu. Trzeba liczyć ok. 30 zł/posiłek
 • Opcjonalnie jeżeli będzie taka potrzeba test przesiewowy Covid 19

 

O rejsie

Aby wziąć udział w rejsie nie potrzeba wcześniejszego doświadczenia żeglarskiego. Przyda się jednak dobry stan zdrowia i ogólna kondycja fizyczna gdyż do obsługi żagli, lin i manewrów portowych zaangażowani będą wszyscy uczestnicy. Podczas rejsu szczególnie ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i etykieta żeglarska (np. nie spożywa się alkoholu na wodzie w czasie płynięcia, wszyscy uczestnicy dbają o porządek na jachcie, posiłki przygotowujemy wspólnie).

 

ORGANIZATOR: Wyprawy rozwojowe

Nasze projekty charakteryzują się połączeniem rozwoju osobistego z doświadczeniem w podróży. Pomagamy bardziej świadomie i głębiej spojrzeć na to co przeżywamy i kim jesteśmy. Wierzymy że rozumienie siebie oraz dbanie o higienę umysłu są kluczowe w tworzeniu satysfakcjonujących relacji osobistych i biznesowych. Przez połączenie podróży z warsztatami oraz osobiste przeżycie z narzędziami trenerskimi oferujemy głębokie i inspirujące doświadczenie podczas wyprawy. https://wyprawy-rozwojowe.pl/

 

TRENER: Dorota Mejri

Trener biznesu, coach Action Learning, certyfikowany trener FRIS, psycholog (www.growthzone.pl). Zajmuje się wspieraniem firm i organizacji w doskonaleniu kompetencji kadry zarządzające i ludzi, którymi kierują. Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty z zakresu kompetencji menedżerskich, efektywności osobistej oraz warsztaty doskonalące umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Przygotowuje i realizuje projekty doradcze z zakresu zarządzania. Ekspert INFOR WIDEOAKADEMII HR. Publikuje dla miesięcznika Personel i Zarządzanie. Członek grupy Experiential Educators Europe, w ramach której uczestniczy w wymianie wiedzy i doświadczenia, prowadząc warsztaty na terenie Europy. Autorka książki dla liderów zarządzających produkcją. Praktyk zarządzania: w przeszłości kierownik HR w firmie budowlanej, obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową GROWTH ZONE.

 

Realizowała projekty szkoleniowe m.in. dla:

Agroma Olsztyn Sp. z o.o., Energetyka Cieplna Opolszczyzny, Dr. Oetker, Poczta Polska S.A., Atos Origin Polska, Elzab. S.A., Servisco Sp. z o.o., Cormay Medical, Reckitt Benckiser, BGDe, OCE Poland, Alcatel, OPEC, SUPER MEDIA, Dalkia Warszawa, PGE Dystrybucja S.A, Maflow Boryszew Group, Asseco Poland, Koncern farmaceutyczny Merck Poland, Emmerson, Wielton, CNH Industrial.

 

PILOCI WYPRAWY

 

STERNIK – Krzysztof Ruba

Sternik morski, pilot wypraw, instruktor jogi (rys 200 yoga alliance). Wyprawy pilotuje od 6 lat. Specjalizuje się w wyjazdach przyrodniczych do Ameryki Łacińskiej, po Afryce Północnej i Europie. Inspiruje go łączenie podróży i rozwoju osobistego. Trener Holistycznej Szkoły Trenerów. Pływał w rejsach po Morzu Norweskim, Adriatyckim, Śródziemnym i Bałtyku.

 

 

 


STERNIK – Artur Siemaszko

Sternik morski, motorowodny sternik (ISSA Offshore Skipper Certificate). Żegluje od około 30 lat. Brał udział jako sternik w niezliczonej ilość rejsów po większości jezior mazurskich. Od kilku lat żegluje także po morzu. Brał udział w rejsach morskich po Bałtyku, Morzu Śródziemnym, Morzu Norweskim i Oceanie Atlantyckim, w tym także w funkcji kapitana. Jego pasją jest również matematyka.

 

 

 

Co wyróżnia tę wyprawę?

 • Integracja
 • Team building
 • Warsztaty zespołowe
 • Podróż która rozwija
 • Mindfulenss
 • Świadomość uczuć
 • Dzika przyroda
 • Spotkanie ze sobą
 • Głęboki relaks

Informacje

 • Czas trwania : 8 dni,
 • Ilość osób : 12
 • Koszt : 3950zł w promocji
 • Lokalizacja : Mazury

Potrzebujesz pomocy?!

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej - nie zwlekaj z kontaktem z nami.

+48 694 363 668

[email protected]

KONTAKT

Ul. Szwedzka 23, 30-324 Kraków

+48 694 363 668

[email protected]

POLITYKA PRYWATNOŚCI

NEWSLETTER