NASZE WARTOŚCI

rozwoj

„Najważniejsze wartości dla nas to rozwój osobisty, bycie w kontakcie ze sobą i z przyrodą. Dzięki narzędziom rozwojowym nasze relacje z ludźmi stają się coraz pełniejsze i głębsze,  życie zawodowe zgodne z własnymi celami i coraz bliższe naszych tęsknot.

Upowszechniamy metody rozwojowe, które wprowadzają trwałe zmiany w naszym życiu. Dzięki którym dobrze się czujemy ze sobą, blisko i w pełni.

Jeździmy w miejsca gdzie możemy doświadczyć majestatu przyrody,  obszary dzikie i niewydeptane. Pragniemy głębokich doznań, a nie powierzchownego zwiedzania atrakcji”.

ORGANIZATORZY

Organizatorem Wypraw Rozwojowych jest Biuro Podróży OM Tramping

KRZYSZTOF RUBA

Od 7 lat prowadzi wyprawy rozwojowe i przyrodnicze do rdzennych kultur Ameryki Łacińskiej, Afryki i Europy. Przejechał już prawie wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej, która jest bardzo bliska jego sercu.  Prowadzi autorskie wyprawy, rejsy żeglarskie z warsztatami oraz współprowadzi warsztaty rozwojowe z końmi.  Trener (po Holistycznej Szkole Trenerów), coach (po Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego), instruktor jogi (rys 200 yoga alliance), sternik morski,  założyciel marki – Wyprawy-Rozwojowe.pl. Twórca i współtwórca autorskich warsztatów na takie tematy jak ‘Głębokie Poczucie Własnej Wartości’, ‘Być w Połączeniu’, ‘Wewnętrzna Siła’ i In. Do życia podchodzi z autentycznością, odwagą i kreatywnością. Uwielbia spełniać swoje marzenia.

JULIA ZARYCKA

Incentive Event Managerka. Organizuje, planuje, pilotuje, realizuje i koordynuje podróże dalekie i bliskie. Ma 15 lat doświadczenia w branży turystycznej. Po tylu latach śmiało można nazwać to miłością : ) Doświadczona zarówno w organizacji dużych imprez firmowych jak i w opiece nad kameralnymi grupami. Z wykształcenia iberystka, z zamiłowania podróżniczka kochająca śpiew, sport, zwierzęta i rozwój osobisty.

Tomasz Tułak

Założyciel Om Tramping Klubu. Podróże to jego żywioł, esencja życia, nie usiedzi na miejscu. Urodzony globtroter, przez kilka lat mieszkał w Indiach. Azja to zresztą jego miłość – szczególnie upodobał sobie Himalaje, gdzie przemierzył tysiące kilometrów pieszo. Często podróżuje również po Ameryce Południowej i Północnej. Cały czas pełny nowych inicjatyw podróżniczych i pomysłów. Gdy nie podróżuje, o podróżach opowiada. Prowadzi prelekcje i slajdowiska, współpracuje z Muzeum Azji i Pacyfiku, ośrodkami kulturalnymi, bibliotekami, klubami podróży na terenie całej Polski.

TRENERZY

Nauczycieli zainteresowanych prowadzeniem treningów w trakcie wypraw zapraszamy do kontaktu.

DAWID RZEPECKI

Wykształcony filozoficznie i terapeutycznie nauczyciel tantry współczesnej. Od 1999 prowadzi zajęcia w Polsce i na świecie (Indie, Bali, Peru, Kolumbia, Maroko). Jego propozycje warsztatowe wzmacniają pierwiastek męski i żeński z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Wraz z żoną współtworzy i prowadzi m.in. roczne staże dla par – warsztaty z pogłębiania relacji partnerskiej. Założyciel męskich kręgów w Warszawie. Formuła kręgu pozwala mu wciąż istnieć i się rozwijać bez udziału jednego lidera. Często przypomina: „W rozwoju wszyscy mówimy o Matce Ziemi, a gdzie jest Ojciec?” www.tantralove.eu

PATRYK LANGE

Akredytowany coach, lifecoach, coach zespołowy i grupowy. Wykładowca i trener coachingu na studiach podyplomowych i kursach komercyjnych. Trener umiejętności biznesowych. Absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu, oraz Akademii Mistrzów Treningu G.T. Mentor. Przewodniczący Komisji Etyki w Izbie Coachingu. Menedżer, inżynier i przedsiębiorca. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy, a także warsztaty rozwojowe w obszarze lifecoachingu oraz coachingu w obszarze życia zawodowego. Wspiera liderów, menedżerów i kierowników zespołów w ich codziennej pracy. Pracuje także z osobami, które doświadczają syndromu wypalenia zawodowego. Od 2013 roku współtworzy i propaguje Męski Krąg – regularne spotkania rozwojowe dla mężczyzn. Pasjonat podróży po Azji, Afryce i Europie. Od 8 lat regularnie praktykuje medytacje w nurcie buddyjskim.

ADA STOLARCZYK

Terapeutka pracy z ciałem. Pasjonatka życia i miłośniczka natury. Spełniona kobieta. specjalizująca się w procesach redukcji stresu, oraz pracy z pamięcią komórkową ciała. Terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej. Autorka płyty terapeutycznej relaksacje z wizualizacjami “Twoje ciało zna odpowiedź”.  Od 5 lat prowadząca zajęcia i warsztaty uwalniające od ograniczeń własnego potencjału i budowania balansu w swoim psychicznym i emocjonalnym życiu. Prowadzi wyprawy rozwojowe na Bali i Gili, Maderę, Teneryfę, do Chorwacji i Gwatemali. https://www.wysokiewibracje.pl/

AGNIESZKA DĄBROWSKA

Psycholog, psychoterapeutka, seksuolog. Stosuje holistyczne podejście korzystając z różnych technik (m.in.: somatic experiencing, terapia TSR,  praca z kartami metaforycznymi, autohipnoza ericksonowska). Organizatorka kręgów kobiet. Prowadzi warsztaty rozwojowe, terapeutyczne oraz edukacyjne. Twórczyni autorskiej gry planszowej „MiJaMy się”, o charakterze edukacyjno – rozwojowym. Kobieta podążająca z otwartym sercem za swoimi  marzeniami, które w głównej mierze wiążą się z podróżami do dzikich zakątków świata, spotkaniami i pracą z ludźmi oraz byciem w kontakcie z naturą. Przyjaciele mówią o niej człowiek anioł, który z otwartym sercem i umysłem gotów jest spojrzeć w prawdę życia. http://agnieszkadabrowska.manifo.com/

MICHAŁ PYZIAK

Trener rozwoju osobistego i coach integralny. Inicjator Męskiego Kręgu działającego nieprzerwanie od 2012 roku w Łodzi. Prowadzi warsztaty grupowe dla mężczyzn oraz praktykę odosobnienia w naturze. Pracuje indywidualnie z mężczyznami nad lepszym zrozumieniem siebie, wewnętrznym ugruntowaniem, dostępem do wrażliwości i osobistej mocy. Uczestniczy w pracach European Men’s Leadership Summit. Autor książki Męska ścieżka. Współprowadzi podcast „Książka dla mężczyzny”. Mąż w ponad dwudziestoletnim związku, ojciec trzech córek. Czerpie energię z medytacji i samotnych pobytów w naturze. Lubi życie.