IDEA NASZYCH WARSZTATÓW

Wierzymy, że wszystko czego potrzebujesz znajduje się w głębi Ciebie. Różne narzędzia, techniki i warsztaty pomagają jedynie to wydobyć i wyrazić. W takim rozumieniu droga do siebie to nie jest droga do stanie się kimś lepszym czy innym a droga do stania tym kim naprawdę już jesteś.

 

WIĘCEJ

 

Z różnych przyczyn często nie mamy jednak pełnego kontaktu ze sobą na poziomie emocji i ciała. Negatywny dialog wewnętrzny powstrzymuje nas przed uwierzeniem w swój pełny potencjał.

Nasze warsztaty to zaproszenie do innego spojrzenia na siebie. Spojrzenia w którym mogę już siebie pokochać i zaakceptować – takiego jakim jestem. To też zaproszenie do spojrzenia, w którym rany transformuję na pełne mądrości lekcje. W końcu jest to zaproszenie do stawania z odwagą mimo pojawiającego się lęku w swojej mocy i sięgania po swoje ukryte skarby.

Dla nas rozwój osobisty jest bardziej o ściąganiu i zrzucaniu wszystkiego tego co nam już nie służy i przeszkadza niż o uczeniu się od innych tego kim jestem i czego potrzebuję. Wierzymy, że to Ty jesteś tak naprawdę najlepszym trenerem i nauczycielem dla siebie. My możemy jedynie Ci w tej drodze asystować.

Naszą intencją jest dostarczenie Ci narzędzi pomagających w zintegrowaniu różnych części siebie, pozwalających doświadczyć głębokiej akceptacji siebie, uruchomić swoją wewnętrzną moc i uwierzyć we własną sprawczość.

Gdy umiemy słuchać głosu swojego ciała, pozwalamy sobie w pełni przeżywać to co czujemy a nasze myśli są wspierające pojawia się wewnętrzne uczucie przepływu, zgody i harmonii. Jest to stan, w którym czujemy kontakt z własnym sercem, intuicją i łatwiej jest nam się otwierać na miłość i twórcze życie. Do tego właśnie Ciebie zapraszamy.

WARSZTATY GRUPOWE

Budzenie Wewnętrznego Wojownika/czki

Budzenie Wewnętrznego Wojownika/czki -cykl 3x spotkań / warsztatów wiosna 2022 / 4 edycja   To wyjątkowy warsztat składający się z cyklu 3 spotkań/zajęć. Ma on formule

Więcej

SESJE INDYWIDUALNE

Joga i mindfulness

Joga i mindfulness – sesje indywidualne   Jak wygląda sesja? To nie jest zwykła sesja jogi klasycznej a fuzja praktyki jogi, mindfulness i elementów z acrojogi.

Więcej