IDEA NASZYCH WARSZTATÓW

Wierzymy, że wszystko czego potrzebujesz znajduje się w głębi Ciebie. Różne narzędzia, techniki i warsztaty pomagają jedynie to wydobyć i wyrazić. W takim rozumieniu droga do siebie to nie jest droga do stanie się kimś lepszym czy innym a droga do stania tym kim naprawdę już jesteś.

 

WIĘCEJ

 

Z różnych przyczyn często nie mamy jednak pełnego kontaktu ze sobą na poziomie emocji i ciała. Negatywny dialog wewnętrzny powstrzymuje nas przed uwierzeniem w swój pełny potencjał.

Nasze warsztaty to zaproszenie do innego spojrzenia na siebie. Spojrzenia w którym mogę już siebie pokochać i zaakceptować – takiego jakim jestem. To też zaproszenie do spojrzenia, w którym rany transformuję na pełne mądrości lekcje. W końcu jest to zaproszenie do stawania z odwagą mimo pojawiającego się lęku w swojej mocy i sięgania po swoje ukryte skarby.

Dla nas rozwój osobisty jest bardziej o ściąganiu i zrzucaniu wszystkiego tego co nam już nie służy i przeszkadza niż o uczeniu się od innych tego kim jestem i czego potrzebuję. Wierzymy, że to Ty jesteś tak naprawdę najlepszym trenerem i nauczycielem dla siebie. My możemy jedynie Ci w tej drodze asystować.

Naszą intencją jest dostarczenie Ci narzędzi pomagających w zintegrowaniu różnych części siebie, pozwalających doświadczyć głębokiej akceptacji siebie, uruchomić swoją wewnętrzną moc i uwierzyć we własną sprawczość.

Gdy umiemy słuchać głosu swojego ciała, pozwalamy sobie w pełni przeżywać to co czujemy a nasze myśli są wspierające pojawia się wewnętrzne uczucie przepływu, zgody i harmonii. Jest to stan, w którym czujemy kontakt z własnym sercem, intuicją i łatwiej jest nam się otwierać na miłość i twórcze życie. Do tego właśnie Ciebie zapraszamy.

WARSZTATY GRUPOWE

Od Lęku do Marzeń – Moc Kreacji

Od Lęku do Marzeń Moc Kreacji. 11-12 styczeń 2025r., Kraków   Warsztaty  Moc Kreacji – od lęku do marzeń są kuźnią wewnętrznej kreacji, życia jakiego pragniesz.

Więcej

Spotkania w kręgu

Wewnętrzne Światło – spotkania w kręgu  Zapraszam Was do przestrzeni gdzie możemy poczuć się naprawdę sobą. Gdy zdejmujemy wszystkie maski, role i bycie jakimś, opadają

Więcej

SESJE INDYWIDUALNE

Sesje indywidualne

Sesje indywidualne       Sesje, które proponuje to forma pogłębionej obecności, w której masz możliwość odkrywać co jest dla Ciebie naprawdę ważne i czego

Więcej