IDEA NASZYCH WYPRAW

O naszej satysfakcji decyduje nie ilość zwiedzonych zabytków i miejsc tylko emocjonalne połączenie ze sobą, z życiem. Czujemy się szczęśliwi gdy czujemy się głęboko poruszeni tym co się wokół nas dzieje, gdy jesteśmy w głębokim  kontakcie ze sobą.

Aby odnowić swoje pokłady energii potrzebujesz więc czasu głębokiego poruszenia. Dlatego tak ważne jest żeby w czasie dnia znaleźć chwilę na podzielenie się ze sobą wzajemnie swoimi przeżyciami i emocjami. Wykonujemy ćwiczenia, które kontaktują nas z ciałem, a równocześnie z naszymi emocjami. W końcu to ciało jest domem dla naszych uczuć.

WIĘCEJ

Dlatego każdy dzień zaczynamy od ćwiczeń rozgrzewkowych, które nawiązują do jogi oraz metod A. Lowena. Każdego wieczora spotykamy się w kręgu. Z jego pomocą nasza grupa przestaje być zbiorem przypadkowych osób, a staje się wspólnotą niosącą ważne dla nas treści i możliwością bycia w głębokiej relacji.

Aby zmiana była trwała, a energia i inspiracja pozostały obecne w naszym życiu, ważnym jest żeby stosować narzędzia poznane podczas podróży także w życiu codziennym. Wtedy będziemy potrafili kontaktować się ze sobą, ciałem i tym, co czujemy. Dopiero będąc w takim połączeniu  możemy określić lub sprawdzić czy jesteśmy w połączeniu z naszymi głębokimi pragnieniami i aspiracjami.  Gdy nam się to już uda każdy dzień naszego życia stanie się egzotyczną podróżą.

Potrzebujemy nauczyć się korzystać z wiarą  z własnego potencjału, skutecznie przechodzić z etapu planowania do etapu działania. Na nasze wyjazdy zapraszamy trenerów dzięki którym między innymi się tego uczymy. Nasz wyjazd staje się tym samym  przygodą i  duchową podróżą w głąb siebie.

Wszystko w połączeniu z żywiołami ognia, wody, ziemi i powietrza. Eksplorujemy dziką przyrodę, poznajemy rdzenne tradycje i miejscową kulturę.

ZAPLANOWANE WYPRAWY

WYPRAWY NA ZAMÓWIENIE

 Masz swoją grupę i chciałbyś zorganizować dla niej wyprawę?
Jesteś trenerem i chciałbyś zabrać Twoich klientów w rozwojową podróż?