Wyprawy w Nieznane – Ada Stolarczyk

Wyprawy w Nieznane – Ada Stolarczyk
www.wysokiewibracje.pl

Każda wyprawa to odkrywanie nowego lądu. Nie tylko tego, po którym stąpam, gdzie zmienia się szata graficzna. Świerki zamieniają się w palmy, a beton w ziemianki.

To przede wszystkim zaszczyt poznawania nowych tradycji i nawyków. Bez względu na to gdzie wyjeżdżamy, jesteśmy razem- jako grupa. Nieprzeciętne jednostki, indywidualności, spotykają się razem i razem wyruszają w podróż. Niby każdy szuka czegoś innego, przyjeżdża z własnym plecakiem, napakowanym przeszłością lub przyszłością i chęcią zrzucenia go!

Na przekór temu, co chcemy, robimy zupełnie inaczej. Przyzwyczajeni do swoich technik uwalniania, czy procesów warsztatowych, wciąż chcemy powracać i obrabiać te ciężary.

A tu psikus. Na wyprawie jedynym celem jest TU I TERAZ.

Nie ma juz plecaka, jesteś Ty Piękny, Mądry Człowieku. W całej swojej doskonałości niedoskonałej jak ten doskonały świat. Już zaczynasz się gubić. I bardzo dobrze, bo o gubienie ego właśnie tu chodzi. O wychodzenie poza strefę komfortu dotychczasowych ról i schematów. O Ciebie tu chodzi.

Wyprawy to czas uważności na to jak reagujesz, jak odpowiadasz, jak zachowujesz się w obliczu tego, co Cię spotyka. Ludzie to twoje lustra, w których możesz się przeglądać do woli. Nie ma już winnych, nie ma tych, przez których czujesz się źle. Koniec spychologii. Czas brać odpowiedzialność za to, jaki świat kreujesz, co dajesz.

A do dania jest baardzo dużo. Pod tymi wszystkimi iluzjami lęków i strachów, mieszka czysta świadomość i wszystkie dary, z którymi przyszedłeś na ten świat. Cała Twoja esencja piękna i tego czegoś wyjątkowego. Tego, co czyni Cię wyjątkowym, a kiedyś uwierzyłeś , że innym i obcym.

Po każdej kolejnej wyprawie wracam pełna zachwytu, jak działamy i jak bardzo obudowujemy się w coś, czego nie ma. Pełna podziwu dla odwagi, jaką mają uczestnicy wypraw- odwagi do oswajania swojej autentyczności, zbliżania się do prawdy i budowania zupełnie nowych fundamentów do działania z pozycji pełni, a nie braku.

Dziękuję Wam Piękni, mądrzy i obecni ludzie,

za wszystko czego mogę się od was nauczyć

za wszystko, czym mogę się dzielić

za to, że tworzymy RAJ – bez względu na to, gdzie jesteśmy

 

Ada Stolarczyk –  Terapeutka pracy z ciałem. Terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej. Provider TRE®, prowadząca warsztaty Vedic Art, medytacji dynamicznych Osho, warsztaty twórczych wizualizacji, pracy z cieniem i wiele innych.  Trenerka na wyprawach do Gwatemali i Bali.

POWRÓT DO DZIKOŚCI 1-13 GRUDZIEŃ – TO NAJBLIŻSZA WYPRAWA Z ADĄ.