Sesje coachingowe

Sesje coachingowe

 

 

Sesje indywidulane

Sesje które proponuje to forma pogłębionej obecności, w której Ty sam odkrywasz co jest dla Ciebie ważne i czego potrzebujesz na ten moment. Jest to przestrzeń, która dzięki swojej formule i narzędziom może pozwolić Ci na wyłonienie się dodatkowych wglądów, obrazów i rozwiązań.

 

Obszary pracy / zmiany nad którą możesz chcieć pracować:

potrzeba zmiany, podjęcia decyzji, poczucie utknięcia
– określenie wizji swojego upragnionego życia
– znalezienie odwagi potrzebnej do zmiany
– transformacja wewnętrznego krytyka w wspierający głos
– poszerzenie perspektywy i świadomości dotyczącej jakiejś relacji
– transformacja przekonań, które już nie działają i blokują Twoją ekspansję
– wyłonienie swoich mocnych stron i darów
– poczucie braku kontroli i spokoju w określonych sytuacjach
– zmiana sposobu reagowania w określonych sytuacjach na bardziej satysfakcjonujący
– zbudowanie biznesu opartego o Twoje pasje i talenty
zdefiniowanie poszczególnych etapów i drogi do celu
-uruchomienie wspierających kreatywnych sił w Tobie
praca z oporem
integracja skonfliktowanych części siebie
wzmacnianie pewności siebie

 

Czym jest coaching?

Dla mnie jest to świetne narzędzie do pracy własnej. Do wydobywania swoich zasobów, marzeń, wzmacniania swoich postanowień i wiary w dążeniu do celu.

Tak się dzieje, że my ludzie potrzebujemy siebie nawzajem. Wzrastamy w relacjach, uczymy się i inspirujemy nawzajem. W pewnych sferach możemy być samowystarczalni a w innych potrzebujemy obecności drugiej osoby aby wyrazić swoje emocje, potrzeby i pokazać siebie prawdziwego. Obecność drugiego człowieka tworzy specyficzną alchemię, koncentruje energię, pomaga kierować uwagę do serca i do ciała.  Osobiście zrobiłem ogromną ilość sesji terapeutycznych, warsztatowych i coachingowych dla siebie. Wszystkie były bezcenne i pomogły mi lepiej określić to kim jestem i gdzie jestem.

Sesje coachingowe pomagają w wydobyciu esencji tego czego pragniesz, wspierają w nakreśleniu szkicu drogi potrzebnej do przejścia abyś te pragnienia mógł/a zrealizować.. W końcu są bezcenne  w uwierzeniu, że możesz się ośmielić iść swoją własną drogą. Również tą przez wielkie “D”, która z początku może wydawać się niemożliwa.. Metoda pomaga odpowiedzieć sobie na pytanie kim jestem, jakie są moje unikatowe dary.. a potem wspiera w takim działaniu aby Twoje życie było spójne z tym co odkryłeś/łaś..

Moje własne sesje coachingowe, które zrobiłem około 6 lat temu były dla mnie taką dźwignią i ogromnym zastrzykiem energii.. W dużej mierze dzięki nim ( i osobom które je poprowadziły) uwierzyłem że mogę stworzyć swoje wyprawy, markę, a w końcu  swoje warsztaty.. I to oczywiście nie ma końca bo moja tęsknota i przemiana wzywa mnie znów do czegoś nowego..

Czuję, że bardzo dużo doświadczeń złożyło się na to abym mógł  zaproponować Tobie swoje własne sesje coachingowe. To zaszczyt towarzyszyć innym w wykluwaniu się pragnień i tęsknot serca. A wierzę że właśnie po to się tu znaleźliśmy. Aby zrealizować swoje najskrytsze marzenia, tęsknoty i dary  Zapraszam.

 

Inwestycja

Spotkania odbywają się zazwyczaj w cyklu około 6-8 sesji.
Koszt pojedynczej sesji indywidualnej – 150zł. Czas trwania sesji 60 min.
PROMOCJA  W TYM MIESIĄCU- Pierwsza 30min. sesja konsultacyjna jest bezpłatna.

Miejsce.

Na sesje można umawiać od poniedziałku do piątku stacjonarnie w Krakowie lub online

Prowadzący

Krzysztof Ruba – Trener (po Holistycznej Szkole Trenerów), coach (po Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego), instruktor jogi (rys 200 yoga alliance), sternik morski,  założyciel marki – Wyprawy-Rozwojowe.pl. Twórca i współtwórca autorskich warsztatów na takie tematy jak ‘Głębokie Poczucie Własnej Wartości’, ‘Być w Połączeniu’, ‘Wewnętrzna Siła’ i In. Od 7 lat prowadzi wyprawy rozwojowe i przyrodnicze do rdzennych kultur Ameryki Łacińskiej, Afryki i Europy. Przejechał już prawie wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej, która jest bardzo bliska jego sercu.  Prowadzi autorskie wyprawy, rejsy żeglarskie z warsztatami oraz współprowadzi warsztaty rozwojowe z końmi.  Do życia podchodzi z autentycznością, odwagą i kreatywnością. Uwielbia spełniać swoje marzenia..

 

 

 

Opinie

“Miałam przyjemność zrobić z Krzyśkiem cykl sesji coachingowych. Efekty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Od dłuższego czasu jestem w terapii, brałam udział już w wielu warsztatach i sesjach rozwojowych. Coaching w ogóle mnie nie wołał a okazał się być strzałem w dziesiątkę. Dlatego szczególnie polecam tę metodę tym, którzy już pracują nad sobą, czują że dużo już przerobili, a mimo to ciągle jeszcze coś gdzieś utyka i brakuje ruchu do przodu, do góry. Przekonałam się, że przychodzi taki moment, kiedy niekoniecznie trzeba jeszcze grzebać i szukać “co jeszcze jest nie przerobione”, a można zacząć sprawdzać “gdzie jest potencjał, marzenia, którędy do góry”.

Na temat przewodni naszych spotkań wybrałam odkrywanie potencjału, sięganie po wymarzoną wizję życia, odkrywanie talentów. Ważnym aspektem było dla mnie skupienie energii i uwagi na tym co jest dostępne tu i teraz, jakie zasoby i możliwości mam dzisiaj i jakie przekonania się za tym kryją. Udało mi się nazywać też to, dokąd zmierzam, gdzie celuje w życiu zawodowym, co dało mi super motywacje do działania i ramę, dzięki której łatwiej mi teraz podejmować decyzje. Otrzymałam cenne narzędzia i wskazówki, jak wspierać i budować ten proces z miejsca tu – do wymarzonego miejsca tam.

WIĘCEJ

Wygenerowana na spotkaniach motywacja i wewnętrzne poczucie mocy, “rykoszetem” pozytywnie wpłynęły na inne aspekty mojego życia. Super satysfakcje daje też to, że taka forma współpracy popycha do brania odpowiedzialności za siebie, własne oczekiwania i potrzeby – a co za tym idzie również za postępy i sukcesy 😊.

Jestem mega wdzięczna za tę współprace i za możliwości które się dla mnie w tym czasie otworzyły. Zauważam realną zmianę, która zaszła we mnie i moim postrzeganiu. Świadomie już chce wspierać to co jest wspierające!

Polecam z serca wsparcie i prowadzenie Krzyśka, jego obecność, czucie i wyczucie <3″
Jagna Anna

“Rozmowa z Krzyśkiem to tak naprawdę prowadzona rozmowa szczerości z samym sobą! Pytanie na ile szczerości jest się gotowym? Trzeba spojrzeć samemu sobie w oczy i przestać uciekać, ja uwielbiam takie rozmowy. Prawda nie zawsze jest komfortowa ale bez niej da się iść dalej 😍” Bogusia

“Byłam na 2 warsztatach rozwojowych organizowanych przez Krzysztofa w Polsce: “Poczucie własnej wartości” i “Wewnętrzna siła”. Obydwa z całego serca polecam. Profesjonalnie przygotowany program uwzględniający potrzeby przygody, ruchu i rozwoju psychologicznego”. Berenika Kalisz

“Prowadzenie Krzysztofa jest pełne uważności, empatii i szacunku. Odkrywanie swojej autentyczności, wrażliwości, demaskowanie Wewnętrznego krytyka oraz przytulanie i zachwycanie się swoim wewnętrznym dzieckiem przynosi radość i poczucie pełni życia. Przekłada się na zmiany w realnym życiu. Gorąco polecam!” Jolanta Walczewska

„Możesz na chwilę się zatrzymać, zaglądnąć w siebie, pobyć ze sobą w bezpiecznej przestrzeni, wydobyć coś co dawno temu zakryłaś, a to tam wciąż jest… To warsztat pełen troski i mocy. Czas wyzwolenia własnej mocy. Pozdrawiam”

„Zrobiłem pięć sesji z Krzysztofem w ramach cyklu „Wewnętrzny wojownik” i miałem bardzo pozytywne doświadczenie. Holistyczne podejście Krzysztofa obejmowało jogę, ćwiczenia fizyczne i prowadzone medytacje, aby pobudzić zarówno umysł, jak i ciało. Warsztaty Krzysztofa polecam osobom zainteresowanym w posuwaniu się naprzód w swojej duchowej podróży, jednocześnie zwiększając siłę bicia swojego serca! Paul

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,